W dniu 17 września 2022 roku w Pałacu w Chrzęsnem odbyło się wydarzenie pod nazwą „Festiwal Gier Piłkarskich z okazji 102 rocznicy Bitwy Warszawskiej”
W turnieju piłkarskim udział wzięło 16 drużyn z roczników 2013, 2014, 2015. Po za udziałem w turnieju piłkarskim do dyspozycji 160 zawodników i ich opiekunów przygotowane zostały animacje, konkurs wiedzy o Bitwie Warszawskiej, konkurs celności uderzenia na specjalnej bramce celnościowej a także możliwość postrzelania na mobilnej strzelnicy ASG.
Każdy uczestnik otrzymał medal oraz broszurę informacyjną o Bitwie Warszawskiej a każda drużyna otrzymała pamiątkowy Puchar za udział.
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

O środkach unijnych w Wołominie. Konferencja „Nowa perspektywa, nowe możliwości – #FEM 2021-2027”
Fundusze europejskie rozwinęły subregion warszawski wschodni. Zmieniła się jakość życia mieszkańców w obszarze m.in. transportu, zdrowia, ekologii, a także dostępności i edukacji. W poprzedniej perspektywie beneficjenci z regionu
[...]
0 komentarzy

Scenariusze zastosowania geotermii w Wołominie
W oczekiwaniu na wyniki badań wody pobranej z otworu badawczego GT-1 w Wołominie UM Wołomin analizuje scenariusze zastosowania geotermii w gminie. Możliwości jest
[...]
0 komentarzy

Ząbki – Oświadczenie Stowarzyszenia Ekozlot.pl Rozwój Elektro-mobilności
W zawiązku z zaistniałym wypadkiem w dniu 17 września 2023 r. podczas 5. wyścigu EV w trakcie wydarzenia 7. Zlot Samochodów Elektrycznych i Wodorowych ,
[...]
0 komentarzy

Pożar w hurtowni fajerwerków w Kobyłce
W godzinach porannych doszło do wybuchu, a następnie pożaru budynku hurtowni z fajerwerkami przy ul. Nadarzyńskiej w Kobyłce. Na miejscu pracują strażacy i
[...]
0 komentarzy

Mazowsze zakończyło największy w historii zakup pociągów!
61 pięcioczłonowych elektrycznych zespołów trakcyjnych Kolei Mazowieckich jest już na torach. Rekordowe w skali kraju zamówienie KM zakończone! Pociągi dostarczyła spółka Stadler Polska.
[...]
0 komentarzy