II Bieg Przedszkolaka w Duczkach już 13 maja

13 maja w Duczkach po raz drugi połączymy swoje siły we wspólnej pomocy na rzecz chorych dzieci. To już druga edycja Biegu Przedszkolaka, który w ubiegłym roku spotkał się z ogromnym entuzjazmem, zarówno ze strony uczestników jak sponsorów Biegu.

W tym roku bohaterami naszej akcji są Klaudia, która urodziła się z przepukliną oponowo rdzeniową , czego skutkiem jest porażenie kończyn dolnych oraz układu moczowego oraz Staś, który cierpi na zespół wad wrodzonych:  encefalopatię, wodonercze, rozszczep podniebienia oraz ma poważne problemy ze wzrokiem i słuchem. W tym roku biegniemy w dziesięciu kategoriach – dzieci w wieku przedszkolnym z roczników: 2014 (i młodszych), 2013, 2012, 2011, konkurencja dla rodzin, kategoria dla dziadka lub babci z wnuczkiem lub wnuczką, bieg szybki bez limitu wiekowego. Nowością w tym roku jest bieg szkolny dla dzieci urodzonych w latach 2010-2008 i 2007-2004 oraz sztafeta ? bez limitu wiekowego.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapisów. Rejestracja jest prosta: wystarczy imię, nazwisko, data urodzenia i informacja w którym Biegu chce się wziąć udział wysłane na adres mailowy: bieg przedszkolaka@gmail.com lub przez nasz profil na FB (II Bieg Przedszkolaka).

Dla uczestników przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji oraz konkursów z nagrodami. Tradycyjnie nasi rodzice przygotują słodki poczęstunek, panie z kuchni przepyszną zupę pomidorową oraz bigos a OSP Stare Grabie ? grochówkę. Na dzieci czekać będzie wata cukrowa, popcorn i lemoniada.

Więcej informacji na temat Biegu znajdziecie Państwo na koncie II Bieg Przedszkolaka ? Biegniemy dla Klaudii i Stasia na naszym profilu na Facebooku. Tymczasem gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w biegu. Zapowiada się wspaniała zabawa, masa emocji, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć.

Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Koza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.