Kobyłka – 11 sierpnia – Muzyczna Kawka w Plenerze

Kobyłka - 11 sierpnia - Muzyczna Kawka w Plenerze

Burmistrz Miasta Kobyłka zaprasza na Koncert Muzyczna Kawka w Plenerze, który odbędzie się 11 sierpnia 2024 r. (niedziela) o godz. 17:00 przy ul. Czarna Kawka w Kobyłce – Ogród Społeczny. Zagra i zaśpiewa  dla Państwa duet Pola Deptuła (wokal) i Ola Ptaszyńska (piano). W repertuarze szlagiery muzyki polskiej i światowej m.in. „Cykady” – Manam, „I wanna dance with somebody” – Witney Houston czy „Ale jazz” – Sanah. Będzie to również okazja do wejścia na parkiet i ZATAŃCZENIA w rytm muzyki.

Koncert zorganizowany jest w ramach letnich wydarzeń

Więcej informacji z Kobyłki

Kobyłka - Po 98 latach powrócił łańcuch pierwszego wójta gminy

Kobyłka – Po 98 latach powrócił łańcuch pierwszego wójta gminy

Do Kobyłki wróciła wyjątkowa pamiątka związana z historią  miasta. Po 98 latach do rodzinnej miejscowości powrócił Łańcuch Urzędowy należący do pierwszego wójta gminy [...]
0 komentarzy
Weekend w Kobyłce

Weekend w Kobyłce / 12-14 czerwca

Szykuje się prawdziwe święto aktywności, kreatywności i rodzinnej rozrywki – pikniki, pełna uśmiechu zabawa dla dzieci, rajd rowerowy, warsztaty szydełkowania, spotkanie podróżnicze oraz [...]
0 komentarzy
Kobyłka - Rusza nabór na stanowisko dyrektora żłobka „Wesoły Konik”

Kobyłka – Rusza nabór na stanowisko dyrektora żłobka „Wesoły Konik”

Nowe miejsce, nowe potrzeby. Publiczny Żłobek „Wesoły konik” przy ul. Wileńskiej 17 poszukuje dyrektora! Przypominamy, że placówka będzie dostępna dla dzieci od 1 [...]
0 komentarzy
Kobyłka z trzema dotacjami z Mazowsza. Pieniądze trafią do strażaków, seniorów i na odnowienie kapliczki

Kobyłka z trzema dotacjami z Mazowsza. Pieniądze trafią do strażaków, seniorów i na odnowienie kapliczki

Kobyłka pozyskała kolejne środki z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego. Podpisano trzy umowy dotyczące dofinansowań na zadania ważne dla mieszkańców: modernizację strażnicy OSP Kobyłka, [...]
0 komentarzy
Seniorzy z Kobyłki zakończyli rok akademicki

Seniorzy z Kobyłki zakończyli rok akademicki

Słuchacze Kobyłkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uroczyście zakończyli kolejny rok akademicki. Był to czas intensywnych spotkań, wykładów, rozmów i wyjazdów, które pokazały, że ciekawość [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.