Komunikat Burmistrza Zielonki

W związku z informacjami, o tym iż w Zielonce pojawiają się osoby podające się za pracowników Urzędu Miasta Zielonka burmistrz  Kamil Michał Iwandowski, wystosował oficjalne  pismo:

Szanowni Państwo,

Drodzy Mieszkańcy Zielonki,

docierają do nas informacje, iż w Zielonce pojawiają się osoby podające się za pracowników Urzędu Miasta Zielonka. Osoby te pukają do Państwa drzwi z propozycją przeprowadzenia oceny możliwości technicznych podłączenia budynku do instalacji fotowoltaicznych w ramach planowanego lub prowadzonego przez Miasto projektu. Z całą stanowczością informuję, iż żaden z pracowników Urzędu Miasta Zielonka (ani żadna inna osoba działająca na ewentualne zlecenie Miasta Zielonka) aktualnie nie prowadzi takich oględzin budynków.

W sytuacjach, gdy pojawiają się u Państwa w domach pracownicy UM Zielonka w sprawach np. podatkowych – zawsze mają w widocznym miejscu imienny identyfikator podpisany osobiście przeze mnie.

W momencie kiedy pojawią się u Państwa osoby podające się za pracowników Urzędu Miasta Zielonka, a nie okazujące identyfikatorów, prosimy o kontakt z komisariatem policji pod numerem tel. 22 781 00 07 oraz przekazanie tej informacji do Urzędu.

Proszę również o przekazywanie tej informacji wszystkim sąsiadom i znajomym z Zielonki.

Kamil Michał Iwandowski

Burmistrz Miasta Zielonka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.