Dwoje dzieci trafiło do szpitala po zdarzeniu drogowym, do którego doszło w sobotę w miejscowości Teodorowo. Na szczęście po przeprowadzonych badaniach dzieci opuściły placówkę medyczną, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewrów skrętu oraz włączania się do ruchu.
Tragiczny weekend na Mazowszu. 16 wypadków, 2 ofiary śmiertelne, 23 ranne
W minioną sobotę (16.05) około godziny 12:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem samochodu dostawczego oraz osobowego w miejscowości Teodorowo. Na miejsce skierowano policjantów z ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego.
Przeprowadzali się do innego mieszkania, więc postanowili porzucić psy, przywiązując je do słupa
Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący samochodem marki Mercedes podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 26-letniej kierującej oplem, mieszkance powiatu płońskiego. Kobieta podróżowała wraz z trójką pasażerów, w tym dwójką dzieci.
W wyniku zdarzenia dzieci zostały przetransportowane do szpitala. Na szczęście po przeprowadzonych badaniach okazało się, że nie doznały poważniejszych obrażeń i mogły wrócić do domu. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, a do jego konta kierowcy dopisano 10 punktów karnych.
Przypominamy, że wykonując takie manewry jak skręt, czy włączanie się do ruchu, musimy wykazać się szczególną ostrożnością i pełnym skupieniem. Chwila nieuwagi, roztargnienie lub lekceważenie przepisów może doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji, w tym tragedii na drodze.
Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie obowiązujących przepisów.
nadkom. Tomasz Żerański/KMP Ostrołęka
Więcej wiadomości z Mazowsza
LPR lądował przy ruchliwym skrzyżowaniu w Zielonce. Groźna kolizja trzech pojazdów na DW631 i DW634
Efekt domina na S8. Sześć pojazdów rozbitych, ekspresówka była całkowicie zablokowana
Tragiczny wypadek na DW631. Auto rozpadło się podczas dachowania.
Zderzenie hulajnogi z samochodem w Mszczonowie. Poszkodowany trafił do szpitala
Dwie nastolatki trafiły do szpitala. Jechały razem na jednej hulajnodze elektrycznej
Policja poszukuje świadków kradzieży i aktów wandalizmu
Skrajna nieodpowiedzialność za kierownicą. Obywatelska czujność uratowała życie
Dachowanie pod Płońskiem. Suzuki wypadło z drogi i przewróciło się na dach, pasażerka trafiła do szpitala
Kurier z promilem alkoholu w organizmie zatrzymany przez ostrołęcką drogówkę
Pożar w domu pod Legionowem. Kłęby dymu wydobywały się z budynku, strażacy ruszyli do akcji
Likwidacja nielegalnego salonu gier hazardowych w Legionowie
Pijany 22-latek roztrzaskał auto o latarnię. Nie miał prawa jazdy, miał blisko 2 promile
Policjanci ustalają przyczyny pożaru przy ul. Batorego w Sochaczewie
Pięciu pijanych rowerzystów wyeliminowanych z ruchu przez jeden patrol w ciągu kilku godzin

