Planowane wyłączenia prądu w rejonie energetycznym Mińsk-Mazowiecki

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 9 do 17 marca planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie rejonu energetycznego Mińsk-Mazowiecki.

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Gamratka

Podrudzie

Zamienie

Maliszew

Grębiszew

Józefów

Jędrzejnik

Rzakta

2023-03-09 08:00 2023-03-09 10:30 3 0586 Gamratka, 0843 Choszczak, 0829 Podrudzie 1, 0830 Podrudzie 2, 0591 Zamienie kol., 1293 Zamienie Brzozowa, 0793 Zamienie 2, 0957 Zamienie 3, 05A1428 Maliszew Stacja Paliw, 0768 Maliszew, 0959 Maliszew 2, 1002 Maliszew 3, 0767 Grębiszew, 1274 Grębiszew 2, 1300 Grębiszew 3, 0590 Jędrzejnik wieś, 0589 Jędrzejnik 2, 0769 Józefów, 1344 Józefów 2, 0786 Rzakta 3, 0787 Rzakta 4, 0784 Rzakta 1, 0785 Rzakta 2, 0460 Zamienie Leśna, 1547 Zamienie Brzozowa 2
Choszczak, Zamienie Kolonia
Rudka

  • ul. Leśna 47,47a
  • ul. Spacerowa 1, 1a, 2,3,3a,8,12 Polna 5,7,9,
  • ul. Polna 5,7,9

Mrozy

  • ul. Pokoju 170
2023-03-09 08:30 2023-03-09 12:30 4 05-0987 Rudka Wieś 2 obwód 2
Wesoła

  • ul. Henryka Sienkiewicza od ul. Mickiewicza do ul. Słowackiego.
  • ul. Juliusza Słowackiego od Sienkiewicza do nr. 81A + nr. 70b i 70c, 71, 73, 75 Lienberg – Kozia
  • ul. Adama Mickiewicza nr 58
  • ul. Szklarniowa 12 A÷D, 5 A÷H
  • ul. Korzeniowa
  • ul. Topolowa nr 8, 8A 10,12
  • ul. ks. Józefa Iwaniuka
2023-03-09 09:00 2023-03-09 13:00 4 03-1129 Wesoła Pałac 1393 Wesoła Sienkiewicza
Wola Żelechowska

  • od numeru 83 do numeru 99,

Nowy Kębłów

  • od numeru 57 do numeru 62
2023-03-09 09:00 2023-03-09 13:00 4 09-0447 (WOLA ŻELECHOWSKA 3)
Rudka

  • ul. Spacerowa 5,7
2023-03-09 12:30 2023-03-09 14:00 2 05-0987 Rudka Wieś 2 obwód 1
Gamratka

Podrudzie

Zamienie

Maliszew

Grębiszew

Józefów

Jędrzejnik

Rzakta

2023-03-10 08:00 2023-03-10 11:00 3 0586 Gamratka, 0843 Choszczak, 0829 Podrudzie 1, 0830 Podrudzie 2, 0591 Zamienie kol., 1293 Zamienie Brzozowa, 0793 Zamienie 2, 0957 Zamienie 3, 05A1428 Maliszew Stacja Paliw, 0768 Maliszew, 0959 Maliszew 2, 1002 Maliszew 3, 0767 Grębiszew, 1274 Grębiszew 2, 1300 Grębiszew 3, 0590 Jędrzejnik wieś, 0589 Jędrzejnik 2, 0769 Józefów, 1344 Józefów 2, 0786 Rzakta 3, 0787 Rzakta 4, 0784 Rzakta 1, 0785 Rzakta 2, 0460 Zamienie Leśna, 1547 Zamienie Brzozowa 2
Choszczak, Zamienie Kolonia
Jatne

  • nr 88A,88,86A,86,84,82A,71,69
2023-03-10 08:30 2023-03-10 11:30 3 03-0040 Jatne 5
Sulejówek

  • ul. Asfaltowa nr 1B,13,15 ,15A-C
  • ul. Trakt Brzeski nr 2 ,2L
  • ul. Ogrodnicza

Zakręt

  • ul. Piękna nr 7
  • ul. Dobra od Szkolnej do nr 28/29;
  • ul. Dębowa
  • ul. Jana Pawła II od Szkolnej do Pięknej;
  • ul. Malownicza
  • ul. Szkolna od Traktu Brzeskiego do nr 27
  • ul. Trakt Brzeski od 1 do 33 i nr 2÷18,18a÷d; 26, 26B, 22
  • ul. Kościelna od Szkolnej do nr 15;
  • ul. Podgórna
  • ul. ks. Iwaniuka

Nowy Konik

  • ul. Terespolska
2023-03-10 09:00 2023-03-10 13:00 4 1263 Sulejówek Asfaltowa 0187 Janówek I 1340 Zakręt Piękna 1282 Janówek II Szkoła
, 1357 Konik Nowy 1283 Zakręt Kościół 0066 Konik Nowy 03A 1566,03A1677
Szkoła Kościół ,CROSS, DEKOR, IVECO-TIMEX, PERINO
Wola Żelechowska

  • od numeru 45 do numeru 60
2023-03-10 09:00 2023-03-10 09:00 0,5 09-0449 (WOLA ŻELECHOWSKA 5)
Ręczaje Polskie

  • 21,a,b,22,23, od 24 do 36
2023-03-10 09:00 2023-03-10 13:00 4 05-0454 Ręczaje Polskie 2 obwód Nr 2
Stara Wieś

  • ul. Mickiewicza nr 1
  • ul. Kolejowa nr 8
  • ul. Fabryczna nr 3 ,
  • ul. Parkowa nr 1,2
  • ul. Kolejowa nr 3,4
2023-03-10 11:30 2023-03-10 14:30 3 03-0972 Stara Wieś Fabryczna
Sklep, Szkoła, Bloki
Gocław

  • ul. Lipowa Numer 1
  • ul. 3 Maja Od numeru 1 do numeru 54
2023-03-13 08:30 2023-03-13 12:30 4 09-0232 Gocław
Zuzanów

  • Od numeru 12 do numeru 26
2023-03-13 09:00 2023-03-13 13:00 4 09-0084 Zuzanów
Drop

  • od 1 do 28a
2023-03-13 09:00 2023-03-13 13:00 4 05-0669 Drop
Karczew

  • ul. Leopolda Staffa
  • ul. ks. bp. Władysława Miziołka od Popiełuszki do Krasickiego
  • ul. Mikołaja Reja
  • ul. Czesława Miłosza od Reja do Herberta
  • ul. ks. bp. Ignacego Krasickiego od nr 2 do Reja
  • ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego nr 14,14A,16,18
  • ul. ks. bp. Ignacego Krasickiego nr 2A
2023-03-13 09:00 2023-03-13 12:00 3 03-1200 Karczew Krasickiego 1201 Karczew Herberta 1225 Karczew Miziolka
03A1645 Karczew Siglo
Zakład Mięsny Karczew – Piwowarczyk – Zakład Rozbioru Drobiu CEZAR DAMI Zakład Rozbioru Drobiu COOLEX Auto Serwis Żelazko
Kolonie Stanisławów

  • od 49 do 53
2023-03-13 10:00 2023-03-13 14:00 4 05-0839 Stanisławów Kolonie 4 obw. Nr 1
Nieciecz

  • Od numeru 31 do numeru 43

Szymanowice Małe

  • Od numeru 1 do numeru 45

Szymanowice Duże

  • Od numeru 33 do numeru 34
2023-03-14 07:00 2023-03-14 08:30 2 09-1017 Szynanowice Duże 2, 09-1016 Szymanowice Małe 2, 09-0173 Nieciecz
Damianów

2023-03-14 08:00 2023-03-14 12:00 4 09-0788 Damianów 4, 09-1109 Damianów 7, 09-1108 Damianów 6, 09-0587 Nowiny Życkie, 09-1107 Damianów 9, 09-1106 Damianów3, 09-1110 Damianów 8, 09-0200 Damianów 2,
Nowiny Życkie
Nieciecz

  • Od numeru 30 do numeru 43

Szymanowice Małe

  • Od numeru30 do numeru 45
2023-03-14 08:30 2023-03-14 16:30 8 09-0173 Nieciecz
Miętne

  • ul. Wspólna Od numeru 8 do numeru 18
  • ul. Garwolińska Od numeru 4 do numeru 36
2023-03-14 08:30 2023-03-14 12:30 4 09-1168 Miętne Kol. 3
Karczew

  • ul. Częstochowska od 18 do 28 od 23 do 79 i od 68 do 92 A
  • ul. Częstochowska nr 43 A
2023-03-14 09:00 2023-03-14 13:00 4 03-0761 Karczew Młyn
Zakład Przetwórstwa Mięsnego – Świerlikowski Bez osiedla bloków
Wesoła

  • ul. Kruszyny od nr 6 do nr 12; nr 7, 7 ABCD, 14 A, 18, 28, 32
  • ul. Krzywa od nr 2 do nr 6;
  • ul. Tramwajowa nr 4
  • ul. Graniczna od nr18 do 34 A (numery parzyste)
2023-03-14 09:00 2023-03-14 13:00 4 03-1318 Wesoła Kruszyny 03-1168 Polkomtel
Polkomtel
Rudka

  • ul. Graniczna od 5 do 29 nieparzyste,
2023-03-14 09:00 2023-03-14 13:00 4 05-1489 Guzew 4 obw. 1
Damianów

  • Numer 91

Życzyn

  • Kolonia Życzyn Numery 19A, 19B.
2023-03-14 09:00 2023-03-14 13:00 4 09-1108 Damianów 6
Żuków

  • od 1 do 18a

Brzóze

  • ul. Kościelna 35,37,54,56
2023-03-14 09:30 2023-03-14 13:30 4 05-0564 Żuków 1
Otwock

  • ul. Wesoła od Przewoskiej do nr 18;
  • ul. Karczewska nr 12 B,12 C
2023-03-14 10:00 2023-03-14 13:00 3 03-0986 Otwock Stasica
Nieciecz

  • Od numeru 31 do numeru 43

Szymanowice Małe

  • Od numeru 1 do numeru 45

Szymanowice Duże

  • Od numeru 33 do numeru 34
2023-03-14 16:30 2023-03-14 18:00 2 09-1017 Szymanowice Duże 2, 09-1016 Szymanowice Małe 2 , 09-0173 Nieciecz
Korytnica

  • Od numeru 72 do numeru 82, od numeru 102 do numeru 109 oraz 120 i 125.
2023-03-15 08:00 2023-03-15 12:00 4 09-0674 Korytnica MBM, 09-0198 Korytnica GS, 09-0051 Korytnica 1
Stojadła

  • ul. Warszawska 84 Carsed Skoda, Warszawska 75 Hurtownia Kamix, 93

Choszczówka Stojecka

  • 2,4,6,8, Replin spółka jawna, auto naprawa – Sulej, od 22 do 39, 56, 57, działki 448, 449
  • ul. Warszawska od 11 do 25, działki 450, 626, 652, 653, od 36 do 81
  • Gołębiowskiego od 1 do 39
2023-03-15 09:00 2023-03-15 13:00 4 05-1194 Stojadła 6, 05-1116 Choszczówka Stojecka 10, 05-1357 Choszczówka Stojecka Gołębiewskiego, 05-1031 Choszczówka Stojecka 4, 05-1093 Choszczówka Stojecka 7, 05-1085 Choszczówka Stojecka 6, 05-0245 Choszczówka Stojecka 3, 05-0385 Choszczówka Stojecka 1, 05-1101 Choszczówka Stojecka 9, 05-1041 Choszczówka Stojecka 5, 05-1178 Choszczówka Stojecka Bartnicki
Stefanówka

  • ul. Żurawia od nr 63 do 49 i 50;
  • ul. Bociania
2023-03-15 09:00 2023-03-15 13:00 4 03-0557 Stefanówka Ferma
Józefów

  • ul. Małkowskiego
  • ul. Muzyczna
  • ul. Nałkowskiej
  • ul. Walentego
  • ul. Marii Budziszewskiej nr 24
  • ul. Botaniczna od Wyszyńskiego do nr 15;
  • ul. Brzozowa od Orzeszkowej do Owalnej;
  • ul. Dziekońska od Owalnej do Rodziewiczówny;
  • ul. Łąkowa od Owalnej do Rodziewiczówny;
  • ul. Owalna od Botanicznej do Wawerskiej (bez nr 4,6,11A)
  • ul. Rodziewiczówny od Kościuszki do Brzozowej oraz od nr 31 do Dziekońskiej;;
  • ul. Tadeusza od Orzeszkowej do Owalnej
2023-03-15 09:00 2023-03-15 13:00 4 03-1430 Tadeusza 03-1383 Dziekońska 03-1204 Rodziewiczówny
ul Boczna
Glinianka

  • ul. Tęczowa 3,14,17,18,20 działka 50
  • ul. Wawrzyniecka 1a
2023-03-15 09:30 2023-03-15 12:00 3 05-1290 Glinianka 3 obwód nr. 1
Sulejów

  • ul. Kościelna od 22 do 33
2023-03-15 10:00 2023-03-15 14:00 4 05-0227 Sulejów Kolonia 2 obwód Nr 2
Wesoła

  • ul. Warszawska od Brata Alberta do nr 42;
2023-03-16 08:30 2023-03-16 16:00 8 03-0565 Zielona Centrum
Wesoła

  • ul. Nowa
  • ul. Wilanowska od Brata Alberta do nr 24;
  • ul. Dobra od Brata Alberta do nr 9
  • ul. Wspólna od nr 9 do nr 33/34
  • ul. Szeroka od Brata Alberta do nr 27
  • ul. Warszawska od Brata Alberta do Żytniej;
  • ul. Żytnia od Warszawskiej do Dobrej;
  • ul. Brata Alberta od Wspólnej do Pstrowskiego;
  • Pstrowskiego od Brata Alberta do nr 41;
2023-03-16 08:30 2023-03-16 10:00 2 03-0565 Zielona Centrum
Sobienie Szlacheckie

  • Od numeru 65 do numeru 94
2023-03-16 09:00 2023-03-16 13:00 4 09-0343 Sobienie Szlacheckie 3
Ryczołek

  • 19, Ryczołek PHU Boruciński stacja paliw + parking

Leonów

  • od 1 do 51 + działki 112,122,121,213,219

Przytoka

  • firma Novmax
2023-03-16 09:00 2023-03-16 12:00 3 05-0355 Leonów, 05-1186 Ryczołek 3, 05A1603 Novmax Przytoka
Budziska

  • od 5 do 12, 16, 17
2023-03-16 09:00 2023-03-16 13:00 4 05-0854 Budziska 3 obwód Nr 1
Otwock

  • ul. Władysława Syrokomli od Narutowicza do Kubusia Puchatka;
  • ul. Kubusia Puchatka nr 38,40,45
  • ul. Cieszyńska nr 7
  • ul. Ziemowita nr 4
  • ul. Gabriela Narutowicza nr 74,76,78
2023-03-16 09:00 2023-03-16 13:00 4 03-0050 Otwock Tatrzańska
Uścieniec

  • Od numeru 4 do numeru 26 oraz numery 42 i 45
2023-03-16 09:00 2023-03-16 13:00 4 09-0752 Uścieniec Kol, 09-0751 Uścieniec 1 Kol, 09-0887 Żabieniec Stary 3
Żabieniec Gm Wilga od numeru 28 do numeru 75
Kobierne

  • ul. Trakt Dębski 20,22 firma MAZ
  • ul. Ułańska 33
2023-03-16 10:00 2023-03-16 14:00 4 05-1372 Kobierne 3 obwód nr. 3
Wesoła

  • ul. Nowa
  • ul. Wilanowska od Brata Alberta do nr 24;
  • ul. Dobra od Brata Alberta do nr 9
  • ul. Wspólna od nr 9 do nr 33/34
  • ul. Szeroka od Brata Alberta do nr 27
  • ul. Warszawska od Brata Alberta do Żytniej;
  • ul. Żytnia od Warszawskiej do Dobrej;
  • ul. Brata Alberta od Wspólnej do Pstrowskiego;
  • Pstrowskiego od Brata Alberta do nr 41;
2023-03-16 14:30 2023-03-16 16:00 2 03-0565 Zielona Centrum
Suchowizna

  • od 1 do 25

Wólka Czarnińska

  • od 1 do 8

Lubomin

  • od 1 do 5
2023-03-17 08:00 2023-03-17 11:30 4 05-0891 Suchowizna 1, 05-0892 Suchowizna 2, 05-0359 Wólka Czarnińska 1
Sobolew

  • ul. Leśna Numery 69, 71, 73
  • ul. Wrzosowa Od numeru 8 do numeru 24.
2023-03-17 09:00 2023-03-17 13:00 4 09-0765 Sobolew 10
Lasek

  • od nr 9 i 12

Regut

Celestynów

  • ul. Narutowicza od nr 1 do nr 31;
  • ul. Osiecka od nr 31 do nr 88
  • ul. Wincentego Witosa od nr 9 do nr 33
2023-03-17 09:00 2023-03-17 13:00 4 03-0742 Lasek 0132 Regut Klub; 0505 Celestynów Narutowicza ; 0604 Regut SKR; 0753 Celestynów Dęby ; 0874Regut I; 0875 Regut Szkoła; 0876 Regut IV 03A1643 INTROPAK
Chochół

  • Tartak 5, 66, 68 oraz działki letniskowe 22, 23, 160, 164
2023-03-17 10:00 2023-03-17 14:00 4 05-0206 Chochół 3 obw. nr 2
Borek Miński

  • od 1 do 9

Brzóze

  • ul. Północna od 6 do 14 parzyste, od 21 do 49 nieparzyste oraz działka 181
2023-03-17 11:00 2023-03-17 13:30 3 05-0614 Borek Miński

 

Więcej informacji z Mazowsza

ZUS przelał miliony złotych za 500+ na nowy okres świadczeniowy

ZUS przelał miliony złotych za 500+ na nowy okres świadczeniowy

Od 1 czerwca rozpoczął się kolejny roczny okres wypłaty świadczenia Rodzina 500+. „W czwartek Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłacił pierwsze ponad 600 mln złotych. [...]
0 komentarzy
ZUS: więcej czasu na złożenie wniosku o zwrot nadpłaty składki zdrowotnej

ZUS: więcej czasu na złożenie wniosku o zwrot nadpłaty składki zdrowotnej

Do 5 czerwca prowadzący działalność gospodarczą mają czas na złożenie wniosku o zwrot nadpłaty składki na ubezpieczenie zdrowotne. Wniosek w tej sprawie należy [...]
0 komentarzy
Kolejna nowość na Internetowym Koncie Pacjenta

Aktualizacja bezpieczeństwa i nowe funkcje w aplikacji mojeIKP

W App Store i Google Play jest już dostępna aktualizacja aplikacji mojeIKP. Chodzi o odnowienie ważnego certyfikatu bezpieczeństwa i wprowadzenie dodatkowych funkcji, takich [...]
0 komentarzy
UserKon: CeZ i KIDL rozmawiali o rozwoju systemów wykorzystywanych przez pracowników laboratoriów diagnostycznych

UserKon: CeZ i KIDL rozmawiali o rozwoju systemów wykorzystywanych przez pracowników laboratoriów diagnostycznych

Będą zmiany w Rejestrze Diagnostów Laboratoryjnych (RDL), Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą (RPWDL) oraz Systemie Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK). CeZ dyskutował z [...]
0 komentarzy
W długi weekend podróżuj taniej z biletem wycieczkowym KM

W długi weekend podróżuj taniej z biletem wycieczkowym KM

Długi weekend czerwcowy to czas, gdy wiele osób decyduje się na podróże pociągami. Wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów, w tym roku oferta Kolei Mazowieckich, [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.