Przerwa technologiczna na wołomińskiej pływalni

Od 18 czerwca 2018r do 22 lipca 2018r., podobnie jak miało to miejsce w latach ubiegłych, planowana jest przerwa technologiczna w działalności wołomińskiej pływalni.

W tym okresie zaplanowano prace konserwacyjne, remontowe, przeglądy instalacji uzdatniania wody basenowej i szereg innych prac naprawczych urządzeń, które nie mogą być wykonane w czasie całorocznego funkcjonowania obiektu.
Zakres czynności do wykonania w trakcie trwania przerwy technologicznej, związany jest przede wszystkim ze zwiększeniem bezpieczeństwa i komfortu klientów korzystających z usług pływalni.
Warto podkreślić, iż urządzenia odpowiadające za prawidłową i bezpieczną pracę całego obiektu działają na „najwyższych obrotach” przez cały rok – 7 dni w tygodniu.

IMGP4892
Ponadto okres wstrzymania pracy pływalni, daje możliwość realizacji przepisów Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie wykonania całkowitego spustu i wymiany wody w basenie sportowym i rekreacyjnym oraz wyczyszczenia i zdezynfekowania niecek basenowych.

06-p5026110_intricate
Planowana przerwa technologiczna pływalni w drugiej połowie czerwca, pozwala również zakończyć realizację podpisanych umów z zakresie prowadzonych zajęć nauki pływania dla uczniów z placówek oświatowy, które szybkim krokiem zbliżają się do zakończenia roku szkolnego.

Opracowała: Bożena Matusiak – Dyrektor OSiR „Huragan” w Wołominie.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.