Restauracja ?Na Skrajnej? nagrodzona

Prestiżową nagrodę Food Business Awards 2013 otrzymała restauracja ?Na Skrajnej? w Ząbkach ? za zwycięstwo w kategorii ?tradycyjna kuchnia polska?, w grupie restauracji działających indywidualnie.

W konkursie zorganizowanym przez Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2013 wzięło udział ponad 100 restauracji z całego kraju. Celem konkursu była promocja najlepszych firm i lokali gastronomicznych w Polsce oraz uhonorowanie pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. Konkurs miał również na celu kształtowanie pozytywnego wizerunku branży gastronomicznej.

W piętnastu konkursowych kategoriach wyłoniono dziewiętnastu zwycięzców, a wśród nich ?Na Skrajnej?. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali na zakończenie jedenastej edycji Forum Rynku Gastronomicznego Food Business w warszawskim hotelu Hilton.

Oceny poszczególnych restauracji dokonała oraz nagrody przyznała komisja konkursowa złożona z prelegentów i panelistów konferencji Food Business Forum 2013. W konferencji, podczas której poruszono najważniejsze tematy dotyczące rynku gastronomicznego, wzięło udział ponad 200 uczestników, w tym prezesi i szefowie spółek gastronomicznych oraz przedstawiciele ponad 100 firm związanych z branżą HoReCa. Nagrodzona restauracja ?Na Skrajnej? działa w Ząbkach zaledwie od kilku lat, ale już na trwałe wpisała się w krajobraz usług gastronomicznych w mieście, przyciągając licznych klientów swoją bogatą ofertą.

Restauracja ?Na Skrajnej? mieści się w Ząbkach, przy Wnętrza restauracji ?Na Skrajnej? ul. Skrajnej 1 A.