Spełnione marzenia Asi i Miłosza

W poniedziałek (28 października) fundacja Dziecięca Fantazja spełniła marzenia dwojga dzieci. W akcję zaangażowali się mieszkańcy Ząbek. Fundusze na spełnienie dziecięcych marzeń zebrano podczas Pikniku Charytatywnego zorganizowanego w prywatnym ząbkowskim przedszkolu ?Przystań Elfów?.

Sześcioletnia Asia zmaga się z białaczką. Dziewczynka marzyła o wielu zestawach koników pony. Radość Asi była przeogromna, kiedy zobaczyła tak wiele zapakowanych prezentów. Jakby gwiazdka w tym roku przyszła wcześniej. Szybko rozpakowała wszystkie prezenty i nie mogła uwierzyć, że spełniło się jej największe marzenie… konik pony ze skrzydłami. Asia dostała również prezenty zakupione przez dzieci oraz wychowawczynię klasy 5b Szkoły Podstawowej nr 14 w Warszawie, przy ul. Bachmackiej.

Tego samego dnia spełniliśmy również marzenie 10-letniego Miłosza zmagającego się z chłoniakiem. Miłosza największym marzeniem była konsola PS3 z kontrolerem ruchu. Miłosza odwiedziliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie przebywał na oddziale. Wszystko to było możliwe dzięki funduszom zebranym na pikniku charytatywnym zorganizowanym dzięki właścicielom prywatnego ząbkowskiego przedszkola ?Przystań Elfów”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Państwa Małeckich oraz wszystkich pracowników przedszkola udało się zebrać ponad dwa tysiące złotych na spełnienie marzeń dwójki dzieci. Pani Diana Małecka osobiście wręczyła dzieciom prezenty.

Z całego serca dziękujemy wszystkim mieszkańcom Ząbek, którzy wzięli udział w pikniku i dorzucili swoją cegiełkę do spełnienia dziecięcych marzeń: pracownikom przedszkola Przystań Elfów i jego właścicielom oraz Urzędowi Miasta Ząbki za patronat nad imprezą. Dziękujemy również dzieciakom i Pani wychowawczyni klasy 5b. Misją Fundacji Dziecięca Fantazja jest dotarcie do wszystkich cierpiących dzieci w Polsce, aby wnieść w życie dzieci i ich rodzin iskierkę radości, wiary i nadziei.

Fundacja działa wyłącznie na rzecz polskich dzieci. Przez 10 lat działalności spełniła ponad 3000 najskrytszych fantazji. Fundatorami marzeń są osoby indywidualne, firmy i organizacje. Podopiecznymi fundacji są dzieci zmagające się z nowotworami, wadami wrodzonymi i chorobami genetycznymi. Rodziny, które zmagają się z ciężkimi chorobami dzieci mogą zgłaszać dziecięce marzenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl oraz listownie.

Fundację można wesprzeć:

  • przez przekazanie odpisu 1% podatku dochodowego,
  • przez wpłatę na konto Fundacji prowadzone w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. nr 14 1930 1523 2310 0345 8400 0001,
  • ?zaadoptowaniem? konkretnego marzenia chorego dziecka z danego regionu,
  • uczestnictwem w imprezach organizowanych przez cały rok na rzecz podopiecznych,
  • polubieniem fanpage?u Fundacji www.facebook.com/DzieciecaFantazja