Ty też możesz pomóc w ustaleniu sprawców

Ty też możesz pomóc w ustaleniu sprawców

Policja poszukuje świadków kradzieży, aktów wandalizmu jakie miały miejsce na terenie Wołomina. Jeszcze teraz możesz zareagować i ?Nie Tolerując przestępczości? przyczynić się do ustalenia sprawców. Osoby mogące nam pomóc proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z powiatowego Wydziału Prewencji.

Powiadomieni policjanci dążą do ustalenia i zatrzymania sprawców niżej wymienionych kradzieży, aktów wandalizmu i uszkodzenia mienia. W wielu przypadkach prowadzonych spraw policyjni specjaliści wykonali dokładne oględziny na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, a jeśli będzie to niezbędne, wezwą biegłych z potrzebnych im dziedzin. Policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności wszystkich tych zdarzeń. Dlatego też liczymy na Państwa pomoc. Jeszcze teraz możesz zareagować i Nie Tolerując przestępczości przyczynić się do ustalenia sprawców.

Świadkowie lub osoby mogące udzielić informacji pomocnych w ustaleniu sprawców w wymienionych sprawach, są proszeni o osobiste skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Wołominie, Wydział Prewencji przy ul. Legionów 31a, Zespół ds. Wykroczeń lub telefonicznie pod numerami: (022) 776 45 08 wew. 110 i 122 lub 776 20 21 czynny całą dobę. Również anonimowo.

W dniu 23 października 2020 roku o godz. 20.00 w Wołominie na ul. Geodetów 2 w sklepie Euro-net n/n sprawca dokonał kradzieży dysku Seagate o warto 218 złotych.

W dniu 13 lutego 2021 roku o godz. 11.00 w miejscowości Czarna ul. Witosa 46 w budynku ?Schroniska Orione? n/n sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego m-ki Nokia o wartości 100 złotych.

W dniu 15 stycznia 2021 roku o godz. 09.01 w Wołominie na ul. Prądzyńskiego 37 w sklepie Rossmann n/n sprawca dokonał kradzieży szczoteczki Oral ? B o wartości 279.99 złotych.

W dniu 13 stycznia 2021 roku o godz. 14.32 w Wołominie na ul. Prądzyńskiego 37 w sklepie Rossmann n/n sprawca dokonał kradzieży maszynek m-ki Gilette o wartości 353.98 złotych.

W dniu 28 grudnia 2021 roku o godz. 13.36 w Wołominie na ul. Prądzyńskiego 37 w sklepie Rossmann n/n sprawca dokonał kradzieży perfum m-ki CK Escape o wartości 239.99 złotych.

W dniu 11 lutego 2021 roku o godz. 22.12 w Wołominie na ul. Geodetów 40 na stacji paliw Orlen n/n sprawca pieszo przy użyciu kanistra zatankował paliwo o wartości 56.47 złotych, po czym odszedł nie uiszczając opłaty.

Od bliżej nieustalonego okresu do dnia 16 lutego 2021 roku w Poświętnem w masywie leśnym – Bagno Feliksów n/n sprawca dokonał zaśmiecania gruntów poprzez nawiezienie odpadów pochodzenia gospodarczego.

W okresie od dnia 15 października 2020 roku do dnia 01 grudnia 2020 roku w Wołominie na ul. Wiosennej róg ul. Geodetów na działce oznaczonej numerem 122/3 i 124/4 n/n sprawca dokonał ścięcia dębu o średnicy pnia 108 cm.

W dniu 21 stycznia 2021 roku w Wołominie na ul. Prądzyńskiego 3A w budynku Sądu Rejonowego w Wołominie n/n sprawca poruszał się nie posiadając osłony ust i twarzy.

W dniu 16 stycznia 2021 roku o godz. 07.26 w miejscowości Duczki na ul. Ręczajskiej z kabiny pojazdu m-ki Renault Master o nr rej. bdb. n/n sprawca dokonał kradzieży plecaka m-ki Reebok z zawartością,gdzie łączna wartość start wynosi 450 złotych.

W okresie od dnia 05 lutego 2021 roku do dnia 19 lutego 2021 roku w miejscowości Ręczaje Polskie 22 n/n sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych o wyróżnikach WWL 1228H z pojazdu m-ki Citroen Berlingo.

W dniu 08 lutego 2021 roku o godz. 17.23 w Wołominie na ul. Geodetów 2 w sklepie Rossmann n/n sprawcy dokonali kradzieży 5 sztuk lakierów m-ki Semilac o wartości 174.95 złotych.

W dniu 16 lutego 2021 roku o godz. 08.54 w Wołominie na ul. 1 Maja 134 na stacji paliw BP n/n sprawca poruszający się pojazdem m-ki Opel Corsa o numerach rejestracyjnych WX 267YT dokonał kradzieży paliwa o wartości 180.79 złotych.

W dniu 31/01 lutego 2021 roku w Wołominie na ul. Legionów 34/1A n/n sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych o wyróżnikach WP 18118 z pojazdu m-ki Nissan Almera.

W dniu 14 lutego 2021 roku o godz. 14.20 w Wołominie na ul. Geodetów 40 na stacji paliw Orlen n/n sprawca poruszający się pojazdem m-ki Toyota Yaris o numerach rejestracyjnych WWL 8158 dokonał kradzieży paliwa o wartości 151.24 złotych.

Wesprzyj Nas
Wszyscy potrzebujemy rzetelnych i sprawdzonych informacji. Lokalna prasa potrzebuje Twojego wsparcia Wesprzyj Życie Powiatu na Mazowszu >>>

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Nowa perspektywa – nowe fundusze

Nowa perspektywa – nowe fundusze

Ruszyła kolejna perspektywa finansowania unijnego – „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027”. Jak dzięki nim może zmienić się Mazowsze? Kiedy i na jakie działania można składać wnioski? [...]
0 komentarzy
Informacje z Mazowsza

Informacje z Mazowsza

Lotnisko w Modlinie podpisało umowę na modernizację drogi kołowania. Ogłoszony został także przetarg na dokumentację budowy linii kolejowej do portu. W te wakacje [...]
0 komentarzy
Napad na sklep w Kobyłce - znamy termin pierwszej rozprawy w sądzie

Napad na sklep w Kobyłce – znamy termin pierwszej rozprawy w sądzie

Do zdarzenia doszło 8 stycznia w Kobyłce. Dwóch uzbrojonych mężczyzn napadło na sklep przy ul. Wołomińskiej. W trakcie napadu, w obronie swojego dobytku [...]
0 komentarzy
"Skorpion" złapał złodziei w trakcie demontażu auta

„Skorpion” złapał złodziei w trakcie demontażu auta

Wspólne działa policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie i północnopraskiej specgrupy „Skorpion” doprowadziły do zlikwidowania kolejnej już dziupli samochodowej na [...]
Jeden komentarz

Trwa rekultywacja zamkniętej kwatery wysypiska w Starych Lipinach

W zakładzie zagospodarowania odpadów w Starych Lipinach trwa proces rekultywacji. Rekultywacja jest obligatoryjna i wymagana przepisami prawa. Nieprzeprowadzenie jej wiąże się z wysokimi [...]
0 komentarzy
Oświadczenie w sprawie konferencji prasowej Burmistrz Wołomina

Oświadczenie w sprawie konferencji prasowej Burmistrz Wołomina

Oświadczenie Starostwa Powiatowego w Wołominie w sprawie konferencji prasowej Burmistrz Wołomina Nawiązując do dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej przez Burmistrz Wołomina Elżbietę Radwan oraz [...]
0 komentarzy
Kolejne składowisko podejrzanych pojemników w Wołominie - konferencja prasowa w urzędzie miasta

Kolejne składowisko podejrzanych pojemników w Wołominie – konferencja prasowa w urzędzie miasta

Straż Miejska w Wołominie, za pomocą drona, udokumentowała i udostępniła Urzędowi Miasta w Wołominie obraz „z lotu ptaka”, na którym widoczne jest składowisko [...]
0 komentarzy

Dzień otwarty i obchody Dnia Matki w przychodni MAK-MED

MAK-MED (www.mak-med.com.pl) to funkcjonująca już od 2007 roku na terenie Wołomina, przychodnia medyczna działająca dotychczas w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W związku z [...]
0 komentarzy

Budowa wiaduktu nad linią kolejową na ulicy Chełmżyńskiej coraz bliżej.

Wiadukt umożliwi przejazd nad ulicami Chłopickiego i Strażacką oraz linią kolejową nr 2: Warszawa Zachodnia-Terespol. Do 20 czerwca Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta czeka [...]
0 komentarzy

Budżet Obywatelski Mazowsza

Trwa głosowanie na projekty w Budżecie Obywatelskim. Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców Województwa Mazowieckiego. Na głosowanie poświęcisz tylko chwilę, a z efektów będziesz [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.