W Zielonce Halina Frąckowiak śpiewała ?Dla Wiesi?

W sobotę 14 maja 2016 r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce odbył się się koncert charytatywny Haliny Frąckowiak ?Dla Wiesi?. Zapraszamy o obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz rehabilitacji Druhny Wiesławy Kałuskiej z Zielonki. U Wiesławy Kałuskiej w 2015 r. zdiagnozowano rzadką chorobę stwardnienie boczne zanikowe. Choroba ta postępuje bardzo szybko oraz uniemożliwia samodzielne funkcjonowanie. Wiesia obecnie porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga całodobowej opieki. Aby mogła w miarę normalnie funkcjonować konieczna jest kosztowna rehabilitacja.

Koncert został objęty patronatem honorowym Prezesa Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Waldemara Pawlaka, Komendanta Powiatowego PSP w powiecie wołomińskim st. bryg. mgr inż. Jacka Pietranika oraz Burmistrza Miasta Zielonka Grzegorza Dudzika

Organizatorami koncertu byli: Ochotnicza Straż Pożarna w Zielonce, Fundacja Nowa Zielonka oraz Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce.

2016-05-18_141135

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.