Wojciech Reutt drugim zastępcą burmistrza Kobyłki

kobyl_01

Z dniem 1 lutego 2018 r. Burmistrz Miasta Kobyłka – Robert Roguski powołał swojego II Zastępcę. Został nim dotychczasowy Kierownik Wydziału Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Kobyłka Pan Wojciech Reutt, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej.

W latach 2002-2006 był radnym Rady Miasta. Pan Wojciech jest mieszkańcem Kobyłki od urodzenia, dobrze zna miasto i jego mieszkańców. Prywatnie – mąż, ojciec 4 dzieci, społecznik. W wolnym czasie lubi jazdę na rowerze, piesze wędrówki po górach, uprawianie TRX. Od wielu lat zaangażowany w życie miasta poprzez harcerstwo i organizacje kościelne, ceniący szczerość i prawdomówność. Z zamiłowania zajmuje się  czytaniem książek historycznych. Uwielbia wspólne wyjazdy z rodziną.

W zakresie obowiązków II Zastępcy Burmistrza Miasta Kobyłka znajduje się kierowanie i nadzorowanie pracy podległych mu komórek organizacyjnych tj.: Wydziałem Ochrony Środowiska, Wydziałem Infrastruktury, Wydziałem Gospodarczym, oraz Wydziałem Zamówień Publicznych

Źródło: UM Kobyłka

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.