Zjawiska „paranormalne” w MDK Wołomin

W niedzielę 27 września w kawiarni Miejskiego Domu Kultury w Wołominie po raz kolejny odbędzie się prezentacja Fundacji NAUTILUS.

Fundacja zajmuje się badaniem zjawisk bardzo powszechnych, o których zwykło się mówić ?paranormalne?. Jednak skala obserwacji tego typu zjawisk pokazuje, że są jak najbardziej normalne.

Tym razem Robert Bernatowicz ? znany dziennikarz, ekonomista i politolog, a z zamiłowania Ufolog oraz prezes Fundacji przedstawi nam ?Przyszłość Ziemi i Świata w obliczu najsłynniejszych przepowiedni?

Serdecznie zapraszamy!

Urszula Urbaniak MDK

9 przemyśleń nt. „Zjawiska „paranormalne” w MDK Wołomin

  1. Warto obejrzeć, ale napiszę tu…bo nie mam gdzie tego napisać…Dziś o 12.00 w Warszawskich Łazienkach w Podchorążówce odbędzie się wernisaż. Można tam m.in. obejrzeć prace długoletniej Wołominianki obecnie mieszkającej w Kobyłce p. Jolanty Romanowskiej. Pozostali twórcy to jej rocznik Liceum Plastycznego w Warszawie, obecnie rozsiany po świecie. Dojazd autobusem 162. Pozdrawiam

  2. Zjawiska paranormalne w Wołominie to działalność wójta i czerepacha!

  3. Co do wójta i Czerepacha to są zjawiska PARANIENORMALNE.

  4. Może ktoś wie jak to było z wyrzucenie dyrektora MDK. Wójt milczy, radni nie wiedzą albo udają, że nie wiedzą, a konkurs został ogłoszony. Były kłopoty z wypłatą dla pracowników. Czyżby jakaś zmowa milczenia?

  5. Wieści niosą, że powodem zwolnienia była opłacona faktura za niewykonany zakres prac. Pikanterii dodaje fakt widnienia podpisu urzędnika UM Wołomin na tej fakturze. Nie niewyciągnięto konsekwencji w stosunku do tej osoby (ponoć dotyczy to skarbnika).

  6. Milczą też na temat spółek w których konkursy się nie odbywają. Może dlatego, że Prezesi zamieszczają u nich promocję i reklamę Mikulskiego oraz siebie.

  7. Wywiad i promocja dotyczy tylko prezesów i spółek korzystających z odpłatnych usług PR. Ale tych obecna władza nie wybiera w konkursach. Ci są z nadania i prawomyślni – więc nietylalni nie tylko w dworskich publikatorach. Inni się nie liczą. Pecunia non olet wiedzą i mówią praktycy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.