Zmiana organizacji pracy w Urzędzie Miasta Ząbki

Ząbki

COVID-19 (koronawirus) rozprzestrzenia się w tempie błyskawicznym i zagraża również Mieszkańcom Ząbek. W ostatnim czasie zamknięto szkoły, wiele miejsc użyteczności publicznej ? wprowadziliśmy również zmiany w Urzędzie Miasta. – czytamy na stronie UM Ząbki

? Od jutra, czyli od 13 marca przez dwa tygodnie (do 25 marca) uprzejmie prosimy o ograniczenie wizyt w urzędzie i załatwianie wyłącznie najpilniejszych i koniecznych spraw (będą weryfikowane).

– Nie zmienią się dni i godziny pracy, jednak obsługa najpilniejszych spraw odbywać się będzie jednoosobowo wyłącznie na parterze. Urząd będzie zamknięty dla Mieszkańców

– nie będzie możliwości wejścia na wyższe piętra.

– Wejścia do budynku od strony parkingu będą zamknięte, można wchodzić jedynie od strony ul. Wojska Polskiego. Przy wejściu znajduje się dozownik z płynem do dezynfekcji. Należy z niego obowiązkowo korzystać!

? Sprawy będzie można załatwiać telefonicznie, za pośrednictwem ePUAPu (Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej) lub mailowo.

Książka telefoniczna Urzędu

Elektroniczna Skrzynka Podawcza (e-PUAP)

– Nie będzie czynna kasa Urzędu. Należności z tytułu podatków i opłat lokalnych będzie można uiścić przelewem na rachunki indywidualne, jeśli są przydzielone lub na rachunek Urzędu:

Bank Handlowy ? opłaty za nieruchomości, opłaty lokalne i opłaty skarbowe
26 1030 1016 0000 0000 9290 1009

Opłata za gospodarowanie odpadami ? opata za śmieci
79 1030 1016 0000 0000 9290 1025

– Zostają odwołane wszystkie zaplanowane spotkania Mieszkańców z Burmistrzem. Poinformujemy Państwa o ich przywróceniu, jak tylko to będzie możliwe.

Apelujemy do Państwa o odwiedzanie budynku Urzędu jedynie celem załatwienia spraw najbardziej pilnych i nagłych.

Wspólnie chrońmy swoje zdrowie i dbajmy o bezpieczeństwo. Dziękujemy Państwu za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

Jako kierownik Urzędu czuję się zobowiązana dbać o bezpieczeństwo pracowników i ich rodzin, a w konsekwencji Mieszkańców Ząbek ? wszyscy stanowimy jedną społeczność.

KORONAWIRUS – WAŻNE INFORMACJE!

Małgorzata Zyśk
Burmistrz Miasta Ząbki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.