10. Mazur Radzymin na czele

W szóstej kolejce rozgrywek ligi okręgowej, piłkarze Mazura Radzymin pokonali w Międzylesiu miejscowy ZWAR 4:1 i coraz pewniej przewodzą w tabeli.

Udanie rozpoczęli rozgrywki w lidze okręgowej piłkarze Mazura Radzymin. Już w pierwszym meczu, grając na wyjeździe z groźnym zespołem KS Falenica, pokazali, że zamierzają walczyć w tym sezonie o czołowe lokaty.
Po zaciętym i twardym spotkaniu wygrali w Falenicy 1:0.
W drugiej kolejce Mazur rozgromił w Radzyminie drużynę GKP Targówek 6:0, demonstrując dobrą, a przede wszystkim skuteczną grę. Następnie przyszedł nieszczęśliwy remis 1:1 w Sulejówku z miejscowa Victorią. Nieszczęśliwy, gdyż piłkarze z Radzymina stracili wyrównującą bramkę w ostatniej minucie meczu.
W czwartej kolejce doszło w Radzyminie do powiatowych derbów. Mazur zmierzył się bowiem z Wichrem Kobyłka i było to rzeczywiście emocjonujące spotkanie godnych siebie rywali. Świadczy o tym dobitnie końcowy wynik meczu 3:2 dla zespołu gospodarzy.
W piątej kolejce Mazur wygrał na wyjeździe z Adwitem Wiązowna 2:1, a kolejne trzy punkty zdobył w niedzielę 11 września w Międzylesiu. W meczu ze ZWAR-em do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie wyższość piłkarzy Mazura nie podlegała jednak żadnej dyskusji i stąd ich wysokie zwycięstwo 4:1. Dwa gole dla Mazura zdobył Łukasz Karaś, a po jednym Michał Odzimek i Kamil Rosłon.
W sześciu meczach – pięć zwycięstw, jeden remis, 16 punktów, stosunek bramek 17:5 i prowadzenie w tabeli, to piękny dotychczasowy bilans piłkarzy mazura Radzymin. Pozwala to coraz bardziej żywić nadzieję na ich awans do Mazowieckiej Ligi Seniorów. Chociaż droga do tego celu jest jeszcze bardzo długa.