10 medali dla karateków z Zielonki

2 grudnia reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSIN wzięła udział w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuk Walki w Broku. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, a organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek dla uczestników.Z tego doskonale przygotowanego turnieju, w którym uczestniczyło 160. zawodników, zawodnicy KSW KYOKUSHIN przywieźli aż dziesięć medali.Najlepsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN awansowali do czterech finałów poszczególnych kategorii i wyniki walki finałowych rozstrzygnęli w 100 procentach na swoją korzyść. Triumfatorami Festiwalu zostali: Michał Domański, Marcin Cholewicki, Kajetan Baran i Karol Burzyk. Brązowe medale zdobyli: Kacper Dąbrowski, Kuba Popowski, Damian Cholewicki, Karol Narożniak i Grzegorz Fordon. Po raz kolejny na wyróżnienie zasługuje Kajetan Baran, który zajął III miejsce w konkurencji kata oraz zwyciężył w kategorii walk kontaktowych przeciwników z Ostrowi Mazowieckiej, Warszawy, Łomży i Augustowa. Turniej został przeprowadzony dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystki. Przed zawodnikami KSW KYOKUSHIN kolejne wyzwanie. Już za dwa tygodnie podczas turnieju w Józefowie, gdzie swój udział zapowiedziało blisko 350 zawodników z całej Polski.