10 pojedynków w Kobyłce

Aż 10 walk na najwyższym poziomie zobaczymy podczas VI Gali Kick Boxingu w ZSP nr 2 w Kobyłce już w najbliższą sobotę od 19.00. Będzie się działo!

Własnej publiczności zaprezentują się przede wszystkim zawodnicy klubu z Kobyłki, podopieczni Grzegorza Engela. W formule low-kick w 2-rundowym pojedynku pokazowym zobaczymy Piotra Majka i Roberta Polkowskiego. Większość zawodników zobaczymy w sobotni wieczór w równie efektownej formule full-contact. Możemy spodziewać się twardego, dynamicznego kick boxingu. W towarzyskim spotkaniu Kobyłka zmierzy się z Pułtuskiem ? będzie to pojedynek dwóch świetnych szkół sportów walki KBK Kick Boxing i Semiramida.
Podczas czterech walk zobaczymy utalentowanych kobyłkowskich kickboxerów. Kamil Ruta, jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników w kategorii kadet, świetnie rozwijający się talent, zmierzy się z Adamem Wyrzykowskim. Na ringu zobaczymy również dwóch innych znakomitych kickboxerów ? medalistów Pucharu Świata w Salsomaggiore: Bolesława Nowaka i Adama Osińskiego. Barw kobyłkowskiego klubu będzie również bronić przedstawicielka płci pięknej Asia Konar.
W tych walkach nie powinno zabraknąć emocji ? zapraszamy kibiców do wspomagania naszych zawodników i tłumnego stawienia się na zawodach. Wasza pomoc z pewnością się przyda. Po emocjach związanych z występami gospodarzy, napięcie tylko wzrośnie – na ringu zobaczymy zapowiadaną już tydzień temu walkę o zawodowe Mistrzostwo Mazowsza. Trener Grzegorz Engel mówi, że Tomek Bałdyga jest świetnie przygotowany do swojego prestiżowego pojedynku. Walka będzie składała się z trzech rund. Aż w końcu pojedynek o tytuł zawodowego Mistrza Polski w full-contact pomiędzy Wojciechem Myślińskim a Cezarym Rzepnickim (nie jak podawano wcześniej Robertem Rzepeckim). Obaj są niezwykle utytułowanymi zawodnikami. Myśliński ma na koncie Mistrzostwo Europy i medale Pucharu Świata, zaś Rzepnicki to trener klubu z Pułtuska, medalista Mistrzostw Polski i wielu prestiżowych zawodów. Walka będzie trwać pięć rund.
Podczas gali w Kobyłce zobaczymy 10 walk. Oczywiście w następnym numerze zamieścimy relację z zawodów, zaś na naszej stronie internetowej znajdzie się obszerna fotorelacja, wkrótce również materiał video. Najbliższa gala zapowiada się równie efektownie, co dwie poprzednie organizowane w zeszłym roku ? organizatorzy zapowiadają jednak, że pobiją poprzednie edycje pod względem oprawy wizualnej. Zapraszamy do sali w Zespole Szkół Podstawowych nr 2 w Kobyłce od godziny 19.00. Organizatorami imprezy są Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce i klub Kick Boxing Kobyłka. Sponsorzy główni imprezy: AlBud, Multi-Medica, producent okien ?WWM? s.c. oraz SKOK Wołomin.

Marcin Pieńkowski