12 tytułów Mistrza Polski w Taekwondo oraz Tang Soo Do w trzy miesiące

Początek roku 2018 był bardzo pracowity i efektywny dla Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki. Klub wziął udział w pięciu turniejach. Reprezentanci Wołomina, oprócz innych osiągnięć, przywieźli 12. tytułów Mistrza Polski w Taekwondo oraz Tang Soo Do.

Podczas Otwartego Pucharu Polski Północnej w  Taekwondo ZSPUT, Damian Gębal, reprezentant Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki zdobył tytuł najlepszego zawodnika w kategorii seniorów.
W prowadzonej przez Wołomińskie Centrum Sztuk Walki wewnętrznej klasyfikacji medalowej w sezonie 2017/2018 na czoło wysunęła się trójka zawodników. Trzecie miejsce zajmuje Michał Zdziarski, młody dziewięcioletni zawodnik trenujący od ponad roku. Ten krótki czas wystarczył, aby Michał dał się poznać na matach całego kraju jako zawodnik o nienagannej technice i dużej chęci do walki. Drugie miejsce zajmuje Oliwia Winiarek, bardzo utytułowana zawodniczka od wielu lat zajmująca miejsca w ścisłej czołówce konkurencji technicznych. Na prowadzeniu  pozostaje Wiktoria Banaszek. Jej konkurentki znają Ją pod przydomkiem „Wixa”. Jest zawodniczką Kadry Narodowej,   obecną Mistrzynią Polski Tang Soo Do we wszystkich trzech konkurencjach walki oraz Mistrzynią Polski w Taekwondo.
Zawodnicy Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki na co dzień trenujący przy ulicy Prądzyńskiego 22 oraz Oleńki 9 poza uczestnictwem w turniejach sportowych przez ostatnie trzy miesiące uczestniczyli także w zgrupowaniu kadry Polski zorganizowanym w Wołominie oraz dwóch seminariach z zakresu walki sportowej.
Klub w dniach 23- 27 kwietnia organizuje nabór w swoje szeregi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowych zajęć sztuk walki w tych dniach. Więcej informacji na stronie http://wcsw.pl/

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.