15 medali KSW KYOKUSHIN w Michałowicach

18 listopada najmłodsi zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN uczestniczyli w IX Turnieju Karate o Puchar Wójta Gminy Michałowice, którym wzięło udział 260 zawodników.

Dla większości naszych wojowników był to pierwszy start w ogólnopolskich zawodach. Dla dzieci w wieku 5-9 lat turniej rozgrywany był w konkurencji lekkiego kontaktu oraz w konkurencji kata, gdzie najlepiej zaprezentował się Janek Skrzeczkowski zajmując III miejsce. Złoty medal w swojej kategorii wiekowej kumite wywalczył Kajetan Baran zdecydowanie pokonując wszystkich swoich przeciwników. Srebrne medale zdobyli: Kuba Brzezik, Czarek Sasin i Maks Gawarecki. Trzecie miejsca zajęli: Natalia Miętus, Mateusz Leśniczak, Janek Skrzeczkowski, Maciej Faliński, Kacper Dąbrowski, Bartek Kazimierczak, Piotr Jodda, Kuba Szulborski, Sebastian Żukowski, Kuba Popowski.Turniej kumite stał na wysokim poziomie i większość walk było bardzo zaciętych. Zawodnicy KSW KYOKUSHIN większość walk toczyli w dogrywkach. A ci, którzy przegrali postawili przeciwnikom wysokie wymagania.