18 medali dla KSW KYOKUSHIN

5 lutego, na Mistrzostwach Mazowsza w Siedlcach, Klub Sportów Walki KYOKUSHIN wywalczył 18 punktowanych miejsc na podium w rywalizacji prowadzonej przez Okręgowy Związek Karate Województwa Mazowieckiego. W turnieju wzięło udział 183 zawodników z dwudziestu dwóch klubów.
Tytuły mistrzów Mazowsza w walkach mocnego kontaktu zdobyli: Klaudia Brzozowska, Ania Stankiewicz, Karol Narożniak, Jakub Nejfeld, Hubert Szulim, Mateusz Szostkiewicz, Bartek Kazimierczak oraz Karol Burzyk. Wice mistrzami zostali Adam Deptuła i Szymon Gastoł, a na najniższym stopniu podium uplasowali się: Gabrysia Majewska, Natalia Skrzeczkowska, Kuba i Oliwier Kostrzewscy, Jan Skrzeczkowski i Krystian Tyszko.
Ogromnie cieszy postawa wszystkich zawodników, a ci najbardziej zdeterminowani i zaangażowani w trening poczynili ogromne postępy, co przełożyło się wyraźnie na ich sprawność na macie. Dodatkowo debiutanci, najmłodsi zawodnicy w roczników 2005 pokazali, iż nie długo także na nich będzie można oprzeć trzon kadry klubu.
A już za tydzień reprezentanci KSW KYOKUSHIN wezmą udział mocnym górskim obozie kondycyjnym w Wysowej Zdrój, na którym będą budować formę do marcowych Mistrzostw Makroregionu Wschodniego w Radomiu. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl