18 medali karateków z Zielonki

Na Ochocie odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w Kyokushin. W zawodach wzięło udział 482 zawodników z 29 mazowieckich klubów Okręgowego Związku Karate. Rywalizacja była niesamowicie zacięta, gdyż bardzo często dwie wygrane walki nie dawały miejsca na podium. Wyróżnienie należy się wszystkim reprezentantom, ponieważ jako grupa, młodzi zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli aż 18 medali.

Złote krążki za pierwsze miejsca wywalczyli: Gabrysia Majewska, Karol Narożniak, Bartek Kazimierczak, Mateusz Kornacki, Nikodem Gawrysiuk. Na drugim miejscu podium stanęli: Oliwia Atłas, Ania Stankiewicz, Wiktoria Kornacka, Adam Deptuła, Mateusz Leśniczak. Brązowe medale zdobyli: Maja Molska, Weronika Deptułą, Igor Piórkowski, Natalia Krasucka, Hania Kozłowska, Mateusz Stankiewicz, Jan Skrzeczkowski, Filip Tymiński, Wiktor Sobiech oraz Miłosz Polak.

WOM w Warszawie był ostatnim sprawdzianem KSW KYOKUSHIN przed Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych i Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży w Szczecinie. Sędziami z ramienia Klubu byli Julia Stępniewska oraz Piotr Karbownik. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl