Do 31 stycznia należy składać wnioski o przyznanie nagród, wyróżnień i stypendiów za osiągnięte wyniki sportowe w Kobyłce.
Zmiany nastąpiły w związku z opublikowanymi w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego Uchwałami Rady Miasta Kobyłka:
– Uchwała NR XLII/363/2021 Rady Miasta Kobyłka w sprawie ustalenia Regulaminu przyznawania i pozbawiania nagród i wyróżnień za osiągnięte wynik sportowe;
– Uchwała NR XLII/364/2021 Rady Miasta Kobyłka w sprawie zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych Miasta Kobyłka .
Zmianie ulegają wysokości świadczeń, kryteria ale także terminy składania wniosków:
– do 31.01. 2022 r. wnioski o przyznanie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe danego roku kalendarzowego z uwzględnieniem osiągnięć sportowych za poprzedni rok kalendarzowy oraz w terminie od 01 lipca do 31 lipca danego roku kalendarzowego z uwzględnieniem osiągnięć sportowych za okres styczeń-czerwiec danego roku oraz
– do 31.01.2022 r. wnioski o przyznanie stypendium za osiągnięcia za wyniki sportowe z uwzględnieniem osiągnięć sportowych za poprzedni rok kalendarzowy.
Zachęcamy do zapoznania się powyższymi dokumentami dostępnymi pod zamieszczonymi linkami:
https://edziennik.mazowieckie.pl/legalact/2022/439/
https://edziennik.mazowieckie.pl/legalact/2022/438/
oraz składania wniosków do Burmistrza Miasta Kobyłka o przyznanie nagród oraz stypendiów za osiągnięte wyniki sportowe – informuje ratusz.
Więcej informacji z Kobyłki
324 tys. zł dla Kobyłki z programów Mazowsza. Pieniądze trafią na PSZOK i remont hali sportowej
Kobyłka – 20 czerwca – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
Zabiegi pielęgnacyjne przy pomniku przyrody w Kobyłce. Lipa przy ul. Chałubińskiego pod opieką specjalistów
MKS Wicher Kobyłka na podium Pucharu Świata w Kielcach!
Kobyłka – Po 98 latach powrócił łańcuch pierwszego wójta gminy
Weekend w Kobyłce / 12-14 czerwca
Kobyłka – Rusza nabór na stanowisko dyrektora żłobka „Wesoły Konik”
Kobyłka z trzema dotacjami z Mazowsza. Pieniądze trafią do strażaków, seniorów i na odnowienie kapliczki
Seniorzy z Kobyłki zakończyli rok akademicki
