4 medale KSW Kyokushin w Ostrołęce

18 grudnia w Ostrołęce odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin. W turnieju zorganizowanym z okazji 30-lecia Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięło udział 270 zawodników, a reprezentanci Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 4 medale.

Pierwsze miejsca zajęli: Ania Stankiewicz, Bartek Kazimierczak i Jakub Malinowski. W każdej kategorii było zgłoszonych wielu młodych wojowników i wszyscy złoci medaliści stoczyli po cztery zwycięskie walki z reprezentantami Włocławka, Zambrowa, Ciechanowa, Olsztyna, Łomży oraz Malborka. Dobre pojedynki toczyła Gabrysia Majewska i dopiero w finale musiała uznać wyższość zawodniczki z Białegostoku.

W turnieju wzięli udział także Karol Narożniak i Oliwia Kaczanowska, którzy z bardzo silnymi przeciwnikami przegrali swoje pierwsze eliminacyjne pojedynki. Szczególne gratulacje należą się dla debiutantki w turniejach mocnego kontaktu. Oliwia po zdecydowanym zwycięstwie w turnieju wewnątrz klubowym odważnie podjęła się trudnego wyzwania jakim było uczestnictwo w ogólnopolskim turnieju. Oby tak dalej, a pierwsze poważniejsze sukcesu niedługo nadejdą. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl