Policjanci Komisariatu Policji Warszawa Ursus wspólnie z policjantami Wydziału do spraw Nieletnich i Patologii ochockiej komendy szybko ustalili kto w poniedziałkowe popołudnie ostrzelał autobus przy ul. Wojciechowskiego. W tej sprawie zostały zatrzymane trzy osoby nieletnie. Decyzją sądu nieletni zostaną umieszczeni w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym.
W poniedziałkowe popołudnie policjanci pełniący służbę patrolową otrzymali zgłoszenie, że ktoś ostrzelał autobus przy ul. Wojciechowskiego w dzielnicy Ursus. Mundurowi niezwłocznie udali się na miejsce i ustalili, że w wyniku tego zdarzenia osoby postronne ani pasażerowie autobusu nie odnieśli żadnych obrażeń. Uszkodzona została jednak boczna szyba autobusu.
Chcąc zatrzymać jak najszybciej sprawców tego zdarzenia, policjanci przeprowadzili szereg niezbędnych czynności i ustaleń. Wytypowali lokal z którego padły strzały i w efekcie zatrzymali trzy osoby nieletnie. W mieszkaniu została zabezpieczona również broń pneumatyczna. 16-latkowie po przeprowadzonych czynnościach trafili do policyjnej izby dziecka.
Decyzją sądu osoby nieletnie zostaną umieszczone na okres 3 miesięcy w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym.
asp. Małgorzata Gębczyńska/ks
Więcej wiadomości z Mazowsza
Oszustwo przez Internet na kwotę 400.000 zł
Dramatyczna akcja ratunkowa na zamarzniętym akwenie. Strażacy ruszyli na pomoc uwięzionej dzikiej gęsi
Kolejna ofiara sezonu grzewczego. Śmiertelny pożar domu.
Pożar sadzy przerodził się w pożar dachu. Nocna akcja strażaków w Stanisławowie Drugim
Zastraszyli 16-latka przedmiotem przypominającym maczetę i okradli go [wideo]
O krok od tragedii w Malanowie. Pożar kotłowni w budynku mieszkalnym – dramatyczna walka strażaków z ogniem i dymem
Chwile grozy na trasie S7. Samochód stanął w płomieniach podczas porannego ruchu
Dramatyczny poranek na lokalnej drodze. Auto wpadło do rowu – jedna osoba trafiła do szpitala
Zarzuty w śledztwie w sprawie wypadku na skrzyżowaniu ul. Zamienieckiej i Grochowskiej w Warszawie 19 stycznia 20256 r.
Pijany z dożywotnim zakazem i narkotykami wpadł w ręce drogówki
Dwa tymczasowe areszty za usiłowanie kradzieży z włamaniem Dacii
Policjanci wynieśli nieprzytomnego mężczyznę z pożaru
Policja poszukuje świadków kradzieży i wykroczeń
Mając 2,7 promila potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca zdarzenia [wideo]

