Policjanci na terenie Ząbek zatrzymali 35- latka, który kierował samochodem, będąc pod wpływem narkotyków, a przy sobie miał marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci Wydziału Wywiadowczo Patrolowego Komendy Stołecznej Policji pełniący służbę na terenie Komisariatu Policji w Ząbkach patrolując ulice miasta, zatrzymali do kontroli drogowej toyotę. Samochodem kierował 35- letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego. W trakcie kontroli ustalili, że mężczyzna znajduje się pod wpływem zabronionych substancji. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli też przy kierowcy woreczek strunowy z substancją suszu roślinnego. Wstępne badanie wykazało, że była to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i pobrano mu krew do badań, celem potwierdzenia zawartości narkotyku w organizmie.
35- latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy, odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Dodatkowo, jeżeli badanie potwierdzi zawartość środków odurzających w jego organizmie, to odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności i trzyletnim zakazem kierowania pojazdami oraz wysoką grzywną.
Oprac. MK / KPP w Wołominie
Więcej wiadomości z Mazowsza
Ogień sunął przez pola! Niebezpieczna sytuacja w Jadwininie
Ogień w Kobyłce! Spłonęły hektary nieużytków – strażacy w akcji
Koszmarny wypadek ciężarówki na DK50. Kierowca i pasażer wyrzuceni z kabiny.
Surowe konsekwencje prawne, w tym fakultatywnie zatrzymane prawo jazdy za skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy volkswagena
Cudzoziemiec jechał ciągnikiem „na zakazie”, a drugi kierowca był bez uprawnień
Groził jej milionową karą i więzieniem – 25-latka z Siedlec straciła 100 tysięcy złotych w oszustwie „na pracownika banku”
Zarzuty i tymczasowy areszt dla podejrzanego o spowodowanie wypadku w miejscowości Michałów Reginów
Pędził motocyklem 257 km/h i nie miał uprawnień
Spalona ziemia, kłęby dymu i realne zagrożenie – pożar traw i nieużytków w Miąsem
Ogień błyskawicznie objął budynek. Dramatyczna akcja strażaków
Zaatakował policjantów piłą spalinową. 52-latek tymczasowo aresztowany
Potrącenie 12-latki na przejściu dla pieszych
Kilkanaście zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt. Policjanci apelują o zmniejszenie prędkości i szczególną uwagę
Dachował i uciekł. Po kilkunastu godzinach wpadł w ręce policji

