W ostatnim czasie na terenie gminy zostały zamontowane 4 nowe pojemniki na elektroodpady tzw. pojemniki MPE (miejski punkt elektroodpadów), które przeznaczone są do zbierania: płyt CD oraz DVD, zużytych baterii, telefonów, kaset magnetofonowych i VHS, żarówek, tonerów drobnej elektroniki np. pilotów, kalkulatorów, itp.
Pojemniki znajdują się:
- Przy rondzie w centrum miasta obok pomnika upamiętniającego wydarzenia akcji „Burza” w VII-VIII 1944r. po lewej stronie chodnika idąc w stronę stacji PKP,
- Przy skrzyżowaniu ulicy Tadeusza Kościuszki z ulicą Wąską,
- Na placu zabaw „Grażynka”,
- W parku przy ulicy Długiej obok siłowni zewnętrznej.
Zachęcamy do korzystania z pojemników oraz właściwej segregacji odpadów!
Wydział Ochrony Środowiska







Więcej informacji z Tłuszcza
Chodnik w Jadwininie i modernizacja drogi w Jaźwiu. Gmina Tłuszcz podpisała umowy na lokalne inwestycje
W Gminie Tłuszcz ruszają kolejne inwestycje. Samorząd podpisał umowy na ułożenie chodnika w sołectwie Jadwinin oraz modernizację ul. Zienkiewiczów w sołectwie Jaźwie. Pierwsze
[...]
0 komentarzy
Szkoła w Kozłach czeka na remont. Gmina Tłuszcz szuka wykonawcy prac
Gmina Tłuszcz prowadzi postępowanie, które ma wyłonić wykonawcę remontu w Zespole Szkół w Kozłach. Oferty można składać do wtorku, 23 czerwca, do godziny
[...]
0 komentarzy
PSZOK w Tłuszczu po modernizacji. Ma być wygodniej, bezpieczniej i bez zbędnego manewrowania
Zakończyły się prace przy modernizacji Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tłuszczu. To inwestycja, której znaczenie najlepiej rozumieją ci mieszkańcy, którzy regularnie korzystają
[...]
0 komentarzy
Tłuszcz wpisuje do budżetu nowe inwestycje. Będą drogi, LED-y, oczyszczalnie i tężnia w Ogródku Jordanowskim
W Gminie Tłuszcz zapowiada się intensywny okres inwestycyjny. Podczas czwartkowej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej radni przyjęli zmiany w budżecie, które otwierają drogę do
[...]
0 komentarzy
Opłata za śmieci w Tłuszczu bez zmian. Gmina podpisała nową umowę na odbiór odpadów
Mieszkańcy Gminy Tłuszcz nadal będą płacić 33 zł miesięcznie od osoby za odbiór odpadów komunalnych. 18 czerwca burmistrz Beata Skulimowska podpisała umowę na
[...]
0 komentarzy

