Policjanci z Legionowa zatrzymali 16-latka w związku z posiadaniem środków odurzających. Z uwagi na to iż, sprawca jest nieletni, sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich i zadecyduje o jego dalszym losie.
We wtorek po godz. 9.00 policjanci z Legionowa otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który biega po osiedlu wymachując metalowym prętem.
Kiedy udali się pod wskazany adres zauważyli młodego człowieka, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać, przyspieszył kroku, a następnie zaczął uciekać. Szybka reakcja policjantów doprowadziła do zatrzymania 16-letniego mieszkańca miasta. Podczas dalszych czynności policjanci w kieszeni bluzy nastolatka ujawnili torebkę z suszem roślinnym. Następnie udali się z nim do miejsca zamieszkania i w wyniku przeszukania, w komórce lokatorskiej, ujawnili i zabezpieczyli także susz roślinny.
Nastolatek został przewieziony do komendy. Susz zbadano i zważono, okazało się, że 16-latek posiada łącznie 23 gramy marihuany. Jeszcze tego samego dnia młody człowiek w obecności opiekuna prawnego został przesłuchany w charakterze sprawcy czynu karalnego.
Zgromadzony materiał dowodowy teraz trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który zadecyduje o jego nastolatka
Policjanci apelują do rodziców o szczególna czujność i baczne obserwowanie swoich nastoletnich pociech. Czas spędzany poza domem, zwłaszcza podczas wakacji, może stać się okazją do eksperymentowania przez młodzież z tytoniem, alkoholem czy środkami, których posiadanie jest zabronione.
Więcej wiadomości z Mazowsza
Podwójna tragedia podczas zawodów kolarskich w Markach. Nie żyją dwaj uczestnicy.
Tragedia nad Narwią. Mężczyzna zniknął pod wodą, mimo reanimacji nie udało się go uratować
Tragiczny wypadek w Borzęcinie Dużym. BMW dachowało po uderzeniu w przepust, drzewo i ogrodzenie
Tragiczny wypadek na DW737. Nie żyje 21-letnia pasażerka
Policjanci odzyskali przywłaszczone luksusowe pojazdy o łącznej wartości blisko 1,7 mln złotych
Tragiczny wypadek w Niemojkach
Cross uderzył w przydrożne barierki. 26-letniego motocyklisty nie udało się uratować
14-latka straciła przytomność po upadku z hulajnogi. Policja apeluje do rodziców: reagujcie, zanim będzie za późno
Promile na dwóch kółkach. Niechlubny rekord w gminie Wieliszew
PKP pokazały moment grozy w Bieniewicach. Dostawczak utknął na torach, potem uderzył w niego pociąg
Groźny wypadek na DW634 w Lipce. Cztery osoby poszkodowane, lądował śmigłowiec LPR
Tragiczne utonięcie na Jeziorze Górskim
Cztery pojazdy zderzyły się na DK50. Wystarczyła chwila nieuwagi
Zderzenie na ul. Mleczarskiej w Ciechanowie. Kia uderzona z przodu, służby apelują o ostrożność w upały

