Starosta Wołomiński, Arkadiusz Werelich, zamiast rządzić zza biurka, ruszył w teren. W rozmowie z naszą redakcją opowiada o tym, co usłyszał od mieszkańców, dlaczego chce reaktywować Forum Gospodarcze, i jak zamierza poprawić jakość pieczy zastępczej. Zdradza także kulisy ważnych inwestycji, ambitnych planów edukacyjnych i… muralu upamiętniającego Bitwę Warszawską.
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Radzymin – Lokalizacja beczkowozów i komunikat w sprawie ograniczeń w korzystaniu z wody na terenie gminy
W związku z ponadnormatywnym zużyciem wody, spadkami ciśnienia w sieci wodociągowej oraz koniecznością zabezpieczenia zasobów wody dla mieszkańców w okresie suszy, informujemy, że
[...]
0 komentarzy
Apel Starosty Powiatu Wołomińskiego związany z prognozowanymi upałami
W związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami zwracam się z apelem do wszystkich mieszkańców Powiatu o zachowanie szczególnej ostrożności oraz troskę o bezpieczeństwo własne
[...]
0 komentarzy
Ząbki uruchomią autobus do Dworca Wschodniego
Od 2 listopada mieszkańcy Ząbek zyskają bezpośrednie połączenie autobusowe z Dworcem Wschodnim w Warszawie. Nowa linia Ząbki-5W połączy Dworzec Kolejowy Ząbki z jednym
[...]
0 komentarzy
Marki – Wotum zaufania i absolutorium
Radni podsumowali realizację zadań samorządowych w ubiegłym roku. Kluczowymi punktami obrad były debata nad raportem o stanie miasta oraz analiza wykonania budżetu za
[...]
0 komentarzy
Twój głos jest ważny!
Zarząd Powiatu Wołomińskiego ogłosił rozpoczęcie konsultacji społecznych nad „Powiatowym Programem Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych na lata 2026-2030”. Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu lub
[...]
0 komentarzy

