Dziś (17.02) około godz. 10:41 w miejscowości Dobrzankowo na drodze krajowej nr 57 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniósł 75-letni kierowca pojazdu osobowego. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
Dziś (17.02) przed godz. 11 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Dobrzankowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący Toyotą, 75-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, jadąc prostym odcinkiem drogi, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarowym Dafem, którym kierował 42-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. W wyniku zderzenia oba pojazdy wpadły do przydrożnych rowów. Kierujący samochodem osobowym poniósł śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy i nie doznał obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy zabezpieczają ślady oraz wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.
Autor: asp. Ilona Cichocka
Więcej wiadomości z Mazowsza
Zderzenie trzech pojazdów – dwie osoby trafiły do szpitala
Śmiertelny wypadek na DK57
Chwile grozy podczas kontroli prędkości na S7
Utrudnienia na S17 po dwóch kolejnych kolizjach
Ciężarówka wpadła w poślizg na S17
Tymczasowy areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo kobiety
Blisko 2 promile, sądowy zakaz i nocny rajd zakończony na ogrodzeniu
Wyrok skazujący w trybie przyspieszonym wobec kierującego pojazdem w stanie nietrzeźwości, naruszającego uprzednio orzeczone zakazy prowadzenia pojazdu
Policyjny pościg za nietrzeźwą kierującą
Tragiczny poranek na S8. Dwie osoby nie żyją po serii zderzeń busów i ciężarówki
Śmiertelny wypadek w Chechłach. Jedna osoba nie żyje, dwie osoby ranne
Weekend na drogach Mazowsza. 9 wypadków, 14 osób rannych, jedna ofiara śmiertelna.
Groźne zderzenie na trasie. Bus wbił się w tył ciężarówki.
Ponad 2 miliony złotych strat i 13 zatrzymanych oszustów

