Dramatyczny wypadek na drodze wojewódzkiej 632 w Poddębiu. Motocykl rozbity na jezdni, zablokowana trasa i walka o zdrowie poszkodowanego – tak wyglądały sceny, które rozegrały się 27 lutego o godzinie 15:54.
Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie odebrał zgłoszenie o poważnym wypadku z udziałem motocyklisty i pojazdu ciężarowego. Na miejsce natychmiast skierowano zastęp z JRG Legionowo oraz druhów OSP Skrzeszew. Do działań włączono także Zespół Ratownictwa Medycznego, policję oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Siła zderzenia była ogromna. Motocykl został doszczętnie rozbity, a jego fragmenty rozsypały się po jezdni. Droga wojewódzka 632 została całkowicie zablokowana na czas prowadzenia akcji ratunkowej i czynności służb. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli źródła zasilania w pojazdach oraz przygotowali teren do lądowania śmigłowca LPR.
Poszkodowany motocyklista wymagał natychmiastowej pomocy medycznej. Po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy na miejscu został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Skala zniszczeń i zaangażowanie wszystkich służb pokazują, jak poważne było to zdarzenie.
Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. To kolejne dramatyczne przypomnienie, że na drogach o dużym natężeniu ruchu chwila nieuwagi może mieć tragiczne konsekwencje.
informacje i zdjęcia PSP w Legionowie
Więcej wiadomości z Mazowsza
Koszmar na DW698 w Chotyczach. Trzy auta rozbite, lądował śmigłowiec LPR.
Dramat na DW632. Motocyklista zderzył się z ciężarówką, lądował śmigłowiec LPR
Groźne zderzenie na DW636. Rozbite auta na trasie w Postoliskach.
Pożar sauny w Jaźwiu. Ogień strawił drewnianą konstrukcję
Arsenał broni w mieszkaniu 81-latka
Śmiertelny wypadek na DW 737
17-latek, który na hulajnodze elektrycznej uderzył w znak drogowy trafił do szpitala
Poranny wypadek w Zakroczymiu. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych
Nocny dramat na parkingu w Nowym Dworze Mazowieckim. Dwa samochody stanęły w płomieniach
Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do groźnego zderzenia. 21-latek słono zapłaci za błąd na skrzyżowaniu
Niebezpieczne „wyzwania” wśród dzieci i młodzieży – co powinni wiedzieć rodzice i opiekunowie
Policjanci rozbili grupę podszywającą się pod pracowników wodociągów. Sprawcy odpowiedzą za serię kradzieży.
Tymczasowy areszt dla podejrzanego o rozbój z nożem
Rozbite samochody i utrudnienia w ruchu. Interwencja służb w Zielonce.

