Po czteromiesięcznym pilotażu projektu biegowego w 2021 roku, który został bardzo pozytywnie odebrany przez miłośników aktywnej rekreacji, wracają wspólne treningi.
Z przyjemnością możemy Państwa zaprosić do udziału w biegowych spotkaniach z instruktorem w każdy czwartek.
Już jutro (17 lutego) czekamy na Państwa z pierwszym treningem, który poprowadzi Kamil Krauze. Zbiórka jest niezmiennie przy recepcji OKiS (na rogu ulic Łukasińskiego i Słowackiego) o godz. 19:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Zajęcia dedykowane są zarówno dla wytrawnych biegaczy jak i dla osób, które dopiero chcą nauczyć się bezpiecznie biegać. Celem zajęć jest, aby każdy uczestnik po ukończeniu cyklu treningów potrafił poprawnie przygotować się, a następnie wykonać i zakończyć trening biegowy czytamy na stronie UM Zielonka
Dla początkujących będzie to idealne miejsce do rozpoczęcia nowej sportowej przygody pod okiem instruktora. Zaś doświadczeni sportowcy będą wspierani w optymalnym rozwoju. Zajęcia z pewnością ułatwią podejmowanie takich wyzwań biegowych, jak udział w półmaratonach i maratonach. Dodatkową motywację dostarczy praca w grupie i wzajemne wsparcie uczestników.
Więcej informacji z Zielonki
Zielonka – Stypendia i nagrody sportowe – wnioski do 22 grudnia
Zielonka – Kolejne defibrylatory
Zielonka – Zielona sobota z choinką
Zielonka – Środki dla osób z niepełnosprawnością na 2026 rok
Zielonka – Oddajesz krew – ratujesz życie
Zielonka – Jaśniej i bezpieczniej na kolejnych przejściach dla pieszych
Zielonka – Ponad 820 tys. zł na sprzęt, który pomoże w czasie kryzysu
Zielonka – Od 1 do 8 grudnia ostatni w tym roku termin odbioru gabarytów
Zielonka – Spektakle, planszówki, muzyka i sport
