Mareckie Soboty Lekkoatletyczne

Mareckie Soboty Lekkoatletyczne

Przez dwie soboty na stadionie MCER przy ul. Wspólnej 40 w Markach będzie dużo rywalizacji i zabawy w ramach wydarzenia ?Soboty Lekkoatletyczne?. Mogą w nich wziąć udział dzieci z roczników 2009, 2010, 2011 oraz młodsze!

Rywalizację zaplanowano na:

  • 30 kwietnia 2022, start o godz. 10:00
  • 7 maja 2022, start o godz. 10:00.

Zawodnicy mogą wystartować w jednej konkurencji biegowej i jednej konkurencji technicznej. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zgłoszeń można dokonywać mailowo: uksorzelki@wp.pl ? wpisując (imię, nazwisko zawodnika, rocznik, nazwę jednej konkurencji technicznej i jednej konkurencji biegowej, w której startuje zawodnik, szkoła / klub).

Zgłoszenia przyjmowane również będą w dniu zawodów w biurze od godziny 9:00.

Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha.

 

Więcej informacji z Marek

Marki - Rekord goni rekord

Marki – Rekord goni rekord

Po raz pierwszy w naszej historii w ciągu doby wtoczyliśmy do sieci ponad 8,5 tys. m. sześć. Markowej Wody. Po dniach chłodu nadeszła [...]
0 komentarzy
Marki - MRMM na Ogólnopolskiej Debacie Młodych

Marki – MRMM na Ogólnopolskiej Debacie Młodych

22 czerwca 2026 roku przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Marki uczestniczyli w Ogólnopolskiej Debacie Młodych poświęconej Krajowej Strategii Młodzieżowej, która odbyła się w Warszawie. [...]
0 komentarzy
Marki - Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki

Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki

Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny [...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu

Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu

20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle [...]
0 komentarzy
Marki - Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok...

Marki – Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok…

Podopieczni trenerów Konrada Kucharczyka i Dawida Bułki zajęli ostatnie miejsce w tabeli i rozpoczną rundę jesienną na niższym szczeblu rozgrywkowym.  Po wyjazdowym zwycięstwie [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.