W Zespole Szkół w Zielonce rozegrany został kolejny etap Międzypowiatowego Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Reprezentantki Zielonki zostały mistrzyniami Liceliady i tym samym uzyskały awans do najwyższego etapu rozgrywek.
Tego dnia emocji nie brakowało. Zawody międzypowiatowe toczyły się jednocześnie na sześciu stołach. Zaciętą walkę prowadziły gospodynie, czyli reprezentantki Zielonki. Pokonały drużyny z Legionowa i Wieliszewa. Po spotkaniu finałowym, w którym decydowały dwa punkty przewagi w ostatnim secie gry podwójnej, Julia Pawlak oraz Wiktoria Sulejewska wywalczyły sobie mistrzostwo. Oznacza to awans do najwyższego etapu rozgrywek, jakim są Mistrzostwa Województwa, które odbędą się 1 czerwca. Serdecznie gratulujemy dziewczętom i trzymamy kciuki za sukces w kolejnych rozgrywkach!
Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Ekonomicznych z Wołomina, drugie miejsce wywalczyli reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego z Wołomina. Na trzecim miejscu uplasowały się ex-aequo dwie reprezentacje z Legionowa.
Wydarzenie zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego oraz Starostwo Powiatowe w Wołominie odbyło się pod patronatem dyrektor Zespołu Szkół w Zielonce.
Więcej informacji z Zielonki
Zielonka – Mali aktorzy, wielka historia, czyli jasełka w Przedszkolu nr 3
Zielonka – Rodzinne warsztaty, ekoakcja i jarmarki – weekend w mieście pod znakiem świąt
Zielonka – Postępy na budowie miejskiego żłobka
Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Zielonki
18 medali judoków z Zielonki – podsumowanie listopadowych zmagań
Zielonka – Turniej Handball Cup 2025 za nami
Zielonka – Betlejemskie Światło Pokoju
Zielonka – Babie Lato ma już nowe piętro i dach
Zielonka – Stypendia i nagrody sportowe – wnioski do 22 grudnia
