Turniejowe rozgrywki „Po zdrowie z Bankówką”

UKS Bankówka zrzesza młodych miłośników unihokeja. Na co dzień prowadzi treningi z dziećmi i młodzieżą. Efekty tej pracy są widoczne w szczególności  podczas zawodów krajowych i międzynarodowych. Zawodnicy bardzo często wracają z turniejów do Zielonki z pucharami, zwycięstwami i sportową satysfakcją.  Na tym jednak klub nie poprzestaje. Podejmuje się również roli  edukatora i promotora zdrowego stylu życia.

Tym razem zielonkowska drużyna zorganizowała 28 maja turniej unihokeja pod hasłem „Po zdrowie z Bankówką”.

Wydarzenie miało na celu promowanie sportowej rywalizacji, zdrowego stylu życia i ochrony środowiska.

Rozgrywki toczyły się w hali sportowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce. Poza Bankówką w turnieju wzięły udział zespoły z całego kraju, między innymi z: Nowego Targu, Orzysza, Warszawy czy Trzebini. Łącznie wystąpiło aż 35 drużyn. Tego dnia gościliśmy w Zielonce 269 zawodniczek i zawodników, którzy na zakończenie wydarzenia otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale. Wydarzenie zrealizowane zostało ze środków z budżetu Wojewody Mazowieckiego.

Gratulujemy tej inicjatywy i życzymy trenerom oraz zawodnikom wiele radości i sportowej dumy z kolejnych klubowych sukcesów.

UKS Bankówka prowadzi całoroczny nabór do dziewczęcych i chłopięcych drużyn unihokejowych w kilku kategoriach wiekowych. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 502 365 691 lub mailowo na adres zielonka.bankowka@gmail.com.

 

Więcej informacji z Zielonki

Zielonka - Twórcza i charytatywna niedziela

Zielonka – Kultura, historia i sąsiedzkie spotkania

Weekend w Zielonce zapowiada się naprawdę ciekawie – będą opowieści o starych rodach, garażowe wyprzedaże, mocne wrażenia w Klubie Książki. Weekend zakończy piknik [...]
0 komentarzy
Zielonka - Dotacje dla organizacji pozarządowych na wakacyjną ofertę dla dzieci i młodzieży

Zielonka – Dotacje dla organizacji pozarządowych na wakacyjną ofertę dla dzieci i młodzieży

Zbliżające się wakacje to czas odpoczynku, ale także wyzwanie związane z organizacją wolnego czasu dzieci i młodzieży. Dlatego Miasto Zielonka, we współpracy z [...]
0 komentarzy

Kolej na lato – piknik na rozpoczęcie lata w Kolejowej 11

Mikser zagra w Zielonce. „Kolej na LATO” już 20 czerwca przy Kolejowej11 Warsztaty artystyczne, koncert rapera Miksera, Silent Disco i atrakcje dla całych [...]
0 komentarzy

Widowiskowy przelot wojskowych samolotów nad Zielonką

W czwartek, 18 czerwca, w godzinach 11:35–11:45 nad Zielonką odbędzie się widowiskowy przelot formacji trzech samolotów bojowych. Przelot będzie związany z obchodami Święta [...]
0 komentarzy
Dotacja dla OSP Zielonka na remont strażnicy

Dotacja dla OSP Zielonka na remont strażnicy

Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 40 000 zł zostanie przeznaczona na modernizację strażnicy.  Środki zostały przyznane w ramach programu „Mazowsze dla [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.