23-latek poszukiwany listem gończym został zatrzymany przez policjantów operacyjnych sierpeckiej komendy. Mężczyzna przed funkcjonariuszami ukrywał się w piwnicy za stertą drewna – nieskutecznie.
Wczoraj wieczorem policjanci kryminalni otrzymali informacje, że poszukiwany mężczyzna może znajdować się na jednej z posesji na terenie gminy Gozdowo. Operacyjni szybko pojechali pod wskazany adres i zapukali do drzwi domu, gdzie miał przebywać 23-letni mieszkaniec gminy Gozdowo. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, ponieważ miał do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności.
Domownicy zgodnie twierdzili, że mężczyzna był w domu kilka dni wcześniej, lecz w chwili wizyty policjantów nie ma go. Przekonywali też, że nie wiedzą, gdzie może być. Policjanci nie dali im wiary i rozpoczęli przeszukanie domu oraz budynków gospodarczych. Intuicja sierpeckich policjantów nie zawiodła. Funkcjonariusze szybko odkryli, gdzie mężczyzna schował w piwnicy za stertą drewna. Policjanci zatrzymali 23 latka, był on poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Płocku za rozbój.
Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej w Sierpcu. Dzisiaj został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dwa lata.
Źródło: Policja Mazowiecka
Więcej wiadomości z Mazowsza
Wołomin: dramatyczne zderzenie trzech aut. Ulica zamieniła się w miejsce akcji ratunkowej
Tragiczny wypadek o świcie. Bus uderzył w ciężarówkę. Trzy osoby nie żyją.
Tragiczny wypadek na DW 632. Samochód uderzył w drzewo – kierowca zginął na miejscu
Groźny wypadek na ul. Płockiej w Sochaczewie. Dwie osoby uwięzione w pojeździe.
Chwila nieuwagi może kosztować zdrowie, a nawet życie. Zdarzenie drogowe z udziałem pieszej w Wyszkowie
Zaatakował 24-latka ostrym narzędziem – został tymczasowo aresztowany
Znieważył przedmiot czci religijnej – namierzyli go kryminalni
Pobili mężczyznę w parku – sprawą zatrzymanych nastolatków zajmie się sąd rodzinny
Spłonęły dwa auta na terenie warsztatu samochodowego – sprawca trafił do aresztu
41 kradzieży w 40 dni – sprawca zatrzymany przez kryminalnych
Zakroczym: potrącenie pieszej. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR
DK62 – groźny wypadek z udziałem łosia. Trzy auta rozbite, dwie osoby ranne.
Ukrywał się od kary za przestępstwa seksualne wobec małoletniej – zatrzymali go kryminalni z Ostrołęki
Wybuch gazu w Starym Kraszewie. Jedna osoba poszkodowana, budynek poważnie uszkodzony
