Ogólnopolska kampania „Słyszę z KIND” ze Słuchobusem

Ogólnopolska kampania „Słyszę z KIND” ze Słuchobusem

8 maja 2023 r. rozpoczyna się ogólnopolska kampania reklamowa „Słyszę z KIND”, w której przedstawione zostały prawdziwe historie pacjentów opisujące ich drogę do lepszego słyszenia. Jej misją jest rozpropagowanie badań słuchu w celu jego profilaktyki. Aby ułatwić dostęp do świadczeń na ulice polskich miast wyjedzie KIND Słuchobus – mobilne studio bezpłatnych badań słuchu. 12 czerwca Słuchobus przyjedzie do Wołomina.

Z ostatnich badań przeprowadzonych przez EuroTrak Poland wynika, że problemy ze słuchem zdiagnozowane zostały u 15% Polaków. W grupie wiekowej powyżej 74 roku życia ubytek słuchu stwierdzono u co drugiej osoby. Szumy uszne, problemy ze zrozumieniem mowy w głośnym otoczeniu, pogłaśnianie telewizora, trudności podczas rozmów telefonicznych to pierwsze symptomy, które powinny zmotywować do przebadania słuchu. Przekonali się o tym pacjenci, którzy w kampanii opisują swoją drogę do lepszego słyszenia. Dzielą się własnymi doświadczeniami, wyjaśniają, kiedy i w jakich okolicznościach zauważyli problem z niedosłuchem, jak noszenie aparatów słuchowych podniosło komfort ich życia oraz dlaczego zaufali marce KIND.

„Słyszę z KIND” to kampania mająca na celu promowanie profilaktyki umożliwiającej wczesne rozpoznanie wad słuchu. Ignorowany niedosłuch może pogłębiać się, a nawet doprowadzić do problemów społecznych i zdrowotnych, dlatego tak ważna jest wczesna kompleksowa i rzetelna diagnostyka. Badania słuchu oraz konsultacje z protetykami słuchu we wszystkich 120 oddziałach KIND Aparaty Słuchowe są całkowicie bezpłatne. Aby ułatwić dostęp do świadczeń na ulice wybranych miast wyjedzie KIND Słuchobus – mobilne studio badań słuchu.

Oprócz bezpłatnych testów słuchu będzie można sprawdzić wnętrze ucha przy użyciu videootoskopu, omówić wyniki badań oraz uzyskać indywidualną poradę wykwalifikowanych specjalistów. Na trasie KIND Słuchobusa znalazły się Międzyrzecz (29.05), Gubin (30.05), Zielona Góra (31.05), Lubsko (01.06), Żary (02.06), Dzierżoniów (05.06), Opole (06.06), Częstochowa (07.06), Katowice (09.06), Wołomin (12.06), Pruszków (13.06), Płock (14.06), Konin (15.06), Jarocin (16.06).

KIND jest jedną z wiodących na świecie marek w branży protetyki słuchu. Firma jest zarówno producentem, jak i dostawcą nowoczesnych aparatów słuchowych oraz ochronników słuchu. Siedziba w Polsce, wraz ze specjalistycznym laboratorium mieści się w Poznaniu. W całym kraju KIND posiada około 120 oddziałów własnych.

Więcej informacji: https://www.kind.com/pl-pl/kampania-slysze-z-kind/ 

Źródło informacji: KIND Aparaty słuchowe

Więcej informacji z Mazowsza

Mazowsze dla gospodarki o obiegu zamkniętym

Mazowsze dla gospodarki o obiegu zamkniętym

Rozwój PSZOK-ów, zakup inteligentnych koszy do segregacji odpadów czy projekty proekologiczne – to część zadań, które otrzymały pieniądze z programu „Mazowsze dla gospodarki o [...]
0 komentarzy
Mazowsze na lato. Jeden region, tysiące pomysłów na podróż

Mazowsze na lato. Jeden region, tysiące pomysłów na podróż

Wakacje nie muszą oznaczać wielogodzinnych podróży i kosztownych wyjazdów. Mazowsze to region pełen różnorodnych atrakcji, które można odkrywać przez całe lato. Historyczne miasta, [...]
0 komentarzy
Nie trzeba jechać na Mazury. Mazowieckie kąpieliska zaskoczą nawet najbardziej wymagających

Nie trzeba jechać na Mazury. Mazowieckie kąpieliska zaskoczą nawet najbardziej wymagających

Lato na Mazowszu nie musi oznaczać dalekich wyjazdów. Region oferuje wiele atrakcyjnych miejsc do wypoczynku nad wodą, które z powodzeniem mogą konkurować z [...]
0 komentarzy
Zabierz flagę Mazowsza i ruszaj w drogę. Wakacyjna przygoda, która może wygrać tysiące złotych

Zabierz flagę Mazowsza i ruszaj w drogę. Wakacyjna przygoda, która może wygrać tysiące złotych

Mazowsze inspiruje do odkrywania, podróżowania i dzielenia się wyjątkowymi chwilami. Tegoroczne wakacje mogą być nie tylko okazją do poznania nowych miejsc, ale także [...]
0 komentarzy
Jubileusz „Słonecznego” – 20 edycja połączeń Kolei Mazowieckich nad morze

Jubileusz „Słonecznego” – 20 edycja połączeń Kolei Mazowieckich nad morze

Wakacyjne połączenia Kolei Mazowieckich wracają na kolejowy szlak w wyjątkowej atmosferze. Nadchodząca edycja upłynie pod znakiem jubileuszu. Będzie to już 20 uruchomione połączenie [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.