Policjanci odnaleźli zaginionego pupila

Policjanci odnaleźli zaginionego pupila

W dzisiejszych czasach niezwykle trudno znaleźć osobę, która nie kocha zwierząt. Są one częścią naszych rodzin, przyjaciółmi, a dla niektórych nawet prawdziwymi towarzyszami życia. Dlatego nie ma nic bardziej przygnębiającego niż zaginięcie ukochanego pupila. Dzięki szybkiej reakcji wyszkowskich policjantów zaginiony ukochany kundelek został odnaleziony. Właściciele nie kryli wzruszenia. Do Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie wpłynęły podziękowania.

Wszystko zaczęło się, gdy zrozpaczeni właściciele uroczego kundelka poprosili o pomoc policjantów, którzy patrolowali ulice Kamieńczyka. Piesek był członkiem rodziny przez wiele lat i jego nagle zniknięcie było dla nich ogromnym szokiem. Czuli się bezradni i rozpaczliwie poszukiwali swojego ukochanego czworonoga. W tej sytuacji wyszkowscy policjanci nie mogli przejść obojętnie i od razu rozpoczęli poszukiwania pupila seniorów z Warszawy. Sierżant Joanna Milewska oraz posterunkowy Artur Gorczyński bez wahania poświęcili czas, aby pomóc rodzinie w odnalezieniu psa.
Policjanci zorganizowali natychmiastową akcję poszukiwawczą. Po kilkunastu minutach intensywnych poszukiwań, udało się znaleźć kundelka. Policjanci odnaleźli go zdezorientowanego. Zatroszczyli się o niego, a następnie skontaktowali się z właścicielami.
Gdy seniorzy dowiedzieli się, że ich pies został odnaleziony i jest w bezpiecznym miejscu, nie kryli emocji i wielkiej radości. Dla nich ci policjanci stanowili ostateczną nadzieję i symbol ocalenia ich ukochanego psa.
Powrót pupila do jego właścicieli to nie tylko zakończenie smutku właścicieli, ale również dowód na to, jak wielką rolę policjanci odgrywają w naszym społeczeństwie. Wyszkowscy funkcjonariusze dla właścicieli czworonoga stali się prawdziwymi bohaterami.
Poświęcenie, determinacja i empatia sierż. Milewskiej i post. Gorczyńskiego stanowią wzór dla nas wszystkich. Mamy nadzieję, że ta historia będzie inspiracją dla innych, abyśmy zawsze okazywali troskę i współczucie wobec zwierząt, a także doceniali pracę i wysiłek, jakie policjanci podejmują, aby chronić i służyć naszej społeczności.
Źródło: KPP w Wyszkowie

 

Więcej wiadomości z Mazowsza

Pies wbiegł pod rower, 12-latek wjechał pod auto. Dwa zdarzenia z udziałem cyklistów

Policjanci poszukują świadków potrącenia dziecka na rowerze

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do [...]
0 komentarzy
Makabryczny wypadek na DW631. Auto rozpadło się podczas dachowania. Trzy osoby walczą o życie w szpitalach

Motocyklista bez prawa jazdy, ale za to z sądowym zakazem kierowania trafił do szpitala. Z miejsca zdarzenia zabrał go śmigłowiec LPR

26-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego przekonał się, jak niebezpieczne mogą być konsekwencje lekceważenia przepisów i wsiadania za kierownicę bez prawa jazdy. Ponadto mężczyzna za [...]
0 komentarzy

Driftowanie zakończone utratą prawa jazdy i wysokim mandatem.

„Latanie bokiem” na publicznej drodze skończyło się surowym finałem dla młodego kierowcy z powiatu legionowskiego. W środowy wieczór w Wierzbicy policjanci błyskawicznie ukrócili [...]
0 komentarzy
Budowa II linii metra – wydano pozwolenia na użytkowanie wschodniego odcinka

Utrudnienia w kursowaniu pociągów linii metra M1

Z przyczyn technicznych pociągi linii metra M1 kursują na trasie Młociny – Politechnika. Trwa uruchamianie autobusowej linii Za Metro na trasie: kierunek Kabaty: Metro Politechnika 05 – Waryńskiego – Al. Armii [...]
0 komentarzy
Na hulajnodze elektrycznej jechał 63 km/h środkiem jezdni

Na hulajnodze elektrycznej jechał 63 km/h środkiem jezdni. Niebezpieczną jazdę przerwali policjanci

Brakiem wyobraźni i nieodpowiedzialnością wykazał się 16‑letni mieszkaniec Ostrołęki, który poruszał się hulajnogą elektryczną środkiem jezdni z prędkością aż 63 km/h. Nastolatek, mimo [...]
0 komentarzy

150 km/h na „siódemce”. Kierowca miał sądowy zakaz i cofnięte uprawnienia

Przekroczenie prędkości o 50 km/h to poważne naruszenie przepisów. Gdy jednak za kierownicą siedzi osoba, która w ogóle nie powinna prowadzić pojazdu, sprawa [...]
0 komentarzy
Dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość poza obszarem zabudowanym

Dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość poza obszarem zabudowanym. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego węgrowskiej komendy zatrzymali kierującego pojazdem Renault, który dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość poza obszarem zabudowanym. Mężczyzna jechał 140 km/h w [...]
0 komentarzy

Po interwencji policji i obrońców zwierząt psy trafiły pod właściwą opiekę

Garwolińscy policjanci otrzymali informację, że na jednej z posesji na terenie gminy Garwolin znajdują się zaniedbane i chore zwierzęta. Interwencja policji i fundacji [...]
0 komentarzy

Trzech kierowców odpowiedziało za driftowanie [wideo]

Trzech kierowców, trzy samochody, jedno miejsce i ten sam finał. Motoryzacyjne popisy na jednej z ulic w Górze Kalwarii zakończyły się wysokimi mandatami, [...]
0 komentarzy
„Kobra” się nie zatrzymuje, po raz kolejny w akcji

„Kobra” się nie zatrzymuje, po raz kolejny w akcji

Operacyjni z „Kobry” wspólnie z policjantami CBŚP wspierani przez kryminalnych z komisariatu w Wesołej zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzieże z włamaniem 6 pojazdów. [...]
0 komentarzy

Odpowie za usiłowanie zabójstwa swojego kuzyna

Po udzieleniu pomocy pokrzywdzonemu mężczyźnie, grodziscy policjanci zatrzymali 65-latka, który zadał mu cios nożem. Jak ustalili funkcjonariusze, ta niebezpieczna sytuacja była efektem kłótni [...]
0 komentarzy
Kradł by dorobić - kieszonkowca zatrzymali kryminalni

Kradł, by dorobić – kieszonkowca zatrzymali kryminalni

44-letni mieszkaniec Radomia przyjeżdżał do Warszawy i kradł. Jego ofiarami padali pasażerowie jednej linii autobusu miejskiego. Zatrzymali go kryminalni z komendy na Pradze [...]
0 komentarzy
Zostawili go nocą przy trasie S61. 37-latek zmarł z wychłodzenia. Jest akt oskarżenia

Zostawili go nocą przy trasie S61. 37-latek zmarł z wychłodzenia. Jest akt oskarżenia

Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej zakończyła śledztwo w sprawie śmierci 37-letniego Michała P., mieszkańca Łomży. Mężczyzna został odnaleziony martwy w głębokim rowie w [...]
0 komentarzy
Ford uderzył w drzewo, kierująca zginęła na miejscu. Policja apeluje do świadków

Ford uderzył w drzewo, kierująca zginęła na miejscu. Policja apeluje do świadków

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują świadków wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło 14 czerwca br., około [...]
0 komentarzy
Pijany rowerzysta sprawcą kolizji drogowej

Pijany rowerzysta sprawcą kolizji drogowej

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 58-letni rowerzysta, który wczoraj (22.06) na ul. Ciechanowskiej w Gąsocinie uderzył w pojazd Toyota. Mężczyzna nie [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.