Kobyłka – pierwsze spotkanie z cyklu „W grupie siła”

Kobyłka - pierwsze spotkanie z cyklu "W grupie siła"

Miały już miejsce pierwsze warsztaty w ramach projektu „W grupie siła” realizowanego przez Fundację „Po Sąsiedzku” w ramach zadania publicznego współfinansowanego z budżetu Miasta Kobyłka.

Cykl warsztatów obejmuje 12 spotkań, w trakcie których uczestnicy będą zgłębiać wiedzę i umiejętności z zakresu współpracy na rzecz własnych  społeczności i swojego miasta, poznawać tajniki przechodzenia przez proces tworzenia grupy, wzajemnego wspierania się, poszukiwania sojuszników, a także sposobów na włączanie innych w działania.

Podczas pierwszego spotkania uczestnicy poznawali się wzajemnie, odkrywając swoje pasje, zainteresowania i super moce ;) Ponadto „mapowali” swoje sąsiedztwo przyglądając się możliwościom wykorzystania różnych miejsc i obszarów w dalszej pracy.

Udział w warsztatach umożliwił uczestnikom poznanie się i omówienie potrzeb i mocnych stron swoich społeczności. Spotkanie stało się też okazją do wymiany doświadczeń i kreowania pomysłów sprzyjających integracji społeczności Kobyłki. Nie zabrakło tez wzajemnych inspiracji i planów na przyszłość w zakresie wzmocnienia liderów angażujących się w różnorodne działania społeczne.

***

W projekcie „W grupie siła” – mamy jeszcze wolne miejsca.
Co możesz zyskać?
Wiedzę i umiejętności na temat:
Współpracy w grupie:
Realizacji inicjatyw:
Roli lidera.
M.in. o tym będziemy rozmawiać podczas warsztatów, które będą odbywały się w Kobyłce. Spotkania będą realizowane w duchu outdooru i pedagogiki przygody, a wszystko po to, żeby było dla Ciebie atrakcyjnie i ciekawie.
Po co?
Dla poprawy jakości życia w swojej społeczności lokalnej, bardziej efektywnego rozwiązywania trudności, pozyskiwania sojuszników do swoich działań.
Zainteresowany? Zaciekawiona? Napisz lub zadzwoń.
Nabór trwa. I pamiętaj, w grupie siła.
Kontakt z organizatorem
tel. 729-841-590

 

Więcej informacji z Kobyłki

Kobyłka - Siatkarskie emocje na hali w SP 3

Kobyłka – Siatkarskie emocje na hali w SP 3

Sobota, 7 lutego, to będzie dzień pełen siatkarskich walk, świetnej atmosfery i wsparcia dla kobyłkowskich drużyn — chłopaków i dziewczyn, które z każdym [...]
0 komentarzy
Z narkotykami, bez uprawnień. 19- latek odpowie przed sądem

Z narkotykami, bez uprawnień. 19- latek odpowie przed sądem

Policjanci z Komisariatu Policji w Kobyłce zatrzymali do rutynowej kontroli kierowcę peugeota na terenie miasta. Jak się okazało, 19- latek nie posiadał uprawnień [...]
0 komentarzy
Budowa żłobka w Kobyłce postępuje mimo zimowej aury

Budowa żłobka w Kobyłce postępuje mimo zimowej aury

Pomimo utrzymującej się zimy i niskich temperatur, które chwilowo ograniczyły tempo prac, realizacja inwestycji związanej z budową żłobka w Kobyłce osiągnęła satysfakcjonujący etap. [...]
0 komentarzy
Kobyłka - Trwa rekrutacja do programu wspierającego samodzielność seniorów.

Kobyłka – Trwa rekrutacja do programu wspierającego samodzielność seniorów.

Program oferuje profesjonalną opiekę, w tym: wsparcie psychologa,  rehabilitację i  pomoc pielęgniarską, Dodatkowo uczestnicy otrzymują nowoczesną opaskę SOS, zapewniającą szybkie wezwanie pomocy! Szczegóły [...]
0 komentarzy
Kobyłka - Szkoły z nowym wyposażeniem

Kobyłka – Szkoły z nowym wyposażeniem

Do szkół podstawowych w Kobyłce trafił nowoczesny sprzęt multimedialny, który poprawi warunki nauki uczniów oraz pracy nauczycieli. Miasto Kobyłka pozyskało dla wszystkich szkół [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.