W minioną sobotę, 2 grudnia, Akademia Siatkówki zorganizowała swój pierwszy turniej mikołajkowy o nazwie „Mikołajkowy turniej Siatkówki – Siatkarskie AS’y”. W wydarzeniu wzięło udział 9 drużyn, co stanowiło udział blisko 80 uczestników, rywalizujących w dwóch kategoriach umiejętności: zaawansowani oraz początkujący.

Każdy z zawodników został uhonorowany pamiątkowym medalem oraz workoplecakiem za aktywny udział w turnieju, natomiast zwycięskie drużyny otrzymały złote medale. Ponadto, uczestnicy zostali wyróżnieni za swoje indywidualne umiejętności, a wśród wyróżnionych znaleźli się Najlepsza Zawodniczka oraz Najlepszy Zawodnik z obu kategorii.
Więcej informacji z Wołomina
Wołomin – Debata nad Raportem o stanie gminy za 2025 rok
Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej w Wołominie radni będą rozpatrywać Raport o stanie Gminy Wołomin za 2025 rok. Dokument podsumowuje działania samorządu w
[...]
0 komentarzy
Wołomin – Komunikat Burmistrza w sprawie bonu ciepłowniczego
Na podstawie art. 3 ust 2a ustawy z dnia 12 września 2025 r. o bonie ciepłowniczym oraz o zmianie niektórych ustaw w celu
[...]
0 komentarzy
Tata też czyta! Biblioteka w Wołominie zaprasza do wyjątkowego konkursu fotograficznego
Wspólne czytanie to coś znacznie więcej niż tylko kontakt z książką. To czas spędzony razem, budowanie bliskości, rozmowy i tworzenie wspomnień, które pozostają
[...]
0 komentarzy
Historyczny sukces Błażeja Wawrzeńczyka. II kategoria szachowa dla ucznia ze Starych Grabi
W dniach 13–14 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej w Zamieniu przy ul. Waniliowej 7 w powiecie piaseczyńskim odbył się Turniej Szachowy „Debiut
[...]
0 komentarzy
Wołomin – Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz ich najemców
Na tablicy ogłoszeń oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Wołominie zostało zamieszczone na okres 21 dni Zarządzenie nr 148/2026 Burmistrza Wołomina
[...]
0 komentarzy














