Od lutego 2024 r. kody Legimi będą wydawane w pierwszej kolejności mieszkańcom Marek, którzy posiadają Marecką Kartę Mieszkańca. Kolejnego roboczego dnia miesiąca wydawane będę pozostałe kody osobom bez ww karty.
Decyzja ta podyktowana jest ogromnym zainteresowaniem platformą, a także chęcią ułatwienia mieszkańcom Marek dostępu do Legimi. Z naszych informacji wynika, iż kody te trafiają także do naszych czytelników z gmin ościennych. Dla nas priorytetem jest, aby kody trafiały przede wszystkim w ręce mieszkańców naszego miasta.
Marecką Kartę Mieszkańca wystarczy okazać przy najbliższej wizycie w Bibliotece. Ważność kart jest do 30 czerwca każdego roku. Po tym terminie będziemy prosić o powtórne okazanie uaktualnionej karty.
Jednocześnie informujemy, że w styczniu 2024 r. kody będą wydawane po raz ostatni bez konieczności okazania Mareckiej Karty Mieszkańca. – informuje UM Marki
Jak wyrobić MKM? Proszę kliknąć na poniższy link
https://www.marki.pl/karta/
Więcej informacji z Marek
Marki – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
250 tys. zł dla Marek na remont dachu sali gimnastycznej
Marki – Akcja sterylizacja 2026
Marki – ogłoszono konkursy na dyrektora przedszkola miejskiego oraz dyrektora szkoły Podstawowej
