Na zaproszenie burmistrza Jacka Orycha w Dniu Wagarowicza uczniowie mareckich szkół uczestniczyli w spotkaniu motywacyjnym pn. „Bądź sobą” poprowadzonym przez prezentera radiowego, konferansjera oraz współzałożyciela i aktora Kabaretu Paranienormalni.
Ta wyjątkowa lekcja dała wiedzę, jak radzić sobie ze stresem, że porażki to doświadczenie z którego trzeba wyciągnąć wnioski i iść dalej, że dążyć do celu i nie rezygnować z marzeń, a przy tym wszystkim pozostać sobą.
Spotkanie pokazało, że marecka młodzież ma wiele talentów i możliwości. Po godzinie przejęła prowadzenie spotkania pod okiem Pana Roberta. To dowód na to, że drzemie w nich potencjał.
Organizatorem spotkania było Centrum Aktywności Fabryczna 3.
Więcej informacji z Marek
Marki – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności i
[...]
0 komentarzy
250 tys. zł dla Marek na remont dachu sali gimnastycznej
Marki otrzymają 250 tys. zł dofinansowania z programu „Mazowsze dla sportu” na remont dachu nad salą gimnastyczną Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul.
[...]
0 komentarzy
Marki – Akcja sterylizacja 2026
Program obejmuje bezpłatne zabiegi weterynaryjne z zakresu kastracji oraz znakowania psów i kotów domowych. Poprzez zabieg kastracji (sterylizacji) należy rozumieć pełne chirurgiczne usunięcie
[...]
0 komentarzy
Marki – ogłoszono konkursy na dyrektora przedszkola miejskiego oraz dyrektora szkoły Podstawowej
Ruszyły dwie ważne rekrutacje, ogłoszono konkursy na dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 3 Bajkowy Świat oraz dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.
[...]
0 komentarzy
Marki – Wymiana wodomierzy
Rozpoczęła się wymiana wodomierz. Jest to bezpłatna usługa, dokonywana co pięć lat przez nasze przedsiębiorstwo. Jeśli Państwa nie zastaniemy, zostawimy informację o naszej
[...]
0 komentarzy
