Akademia Piłkarska GOOL ? znowu na fali.

AMP GOOL Wołomin pokonał UKS Lesznowola 2:1 (0:0)

IX kolejka ligowa była ostatnią dla chłopców z Reprezentacji 2007. Na przestrzeni dwóch tygodni był to już czwarty mecz naszej ekipy. Najpierw pokonaliśmy FC Pumę 5:3 (Obidziński-3, Mata-2), potem w rozegranej awansem ostatniej kolejce polegliśmy z MKS Piaseczno. Tydzień temu graliśmy na wyjeździe z Football Talents i po dobrej drugiej połowie wywieźliśmy z Milanówka jeden punkt (remis 2:2, Łątkowski-2).

Przed spotkaniem z kolejnym rywalem mieliśmy dziesięć punktów – tyle samo co goście z Lesznowoli. Do utrzymania w lidze wystarczał nam remis. W pierwszej połowie to goście przeważali, a my mieliśmy dużo szczęścia bo piłka dwa razy trafiła w słupek. Druga połowa to dobry występ naszego bramkarza, który ratował nas kilkukrotnie. Na kilkanaście minut przed końcem Igor Mata z poświęceniem zagrywa długą piłkę do Filipa Obidzińskiego, który w sytuacji sam na sam fantastycznie lobuje bramkarza gości! Bramka ta uspokoiła trochę naszą grę, a przyjezdni coraz bardziej nerwowo atakowali przy udziale większej ilości zawodników. To stworzyło okazję do kontr i po jednej z nich Kacper Kacprzuk zagrywa głową do Filipa, który kolejny raz staje oko w oko z bramkarzem i bez problemów go pokonuje. W końcówce goście zdobywają jeszcze kontaktową bramkę, ale to my zwyciężamy i zajmujemy czwarte miejsce w lidze z 13 punktami na koncie. Gratulacje chłopcy!