Aktywne wakacje karateków

trening w wodzie

Wakacje 2018 roku minęły karatekom Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN szybko, ale bardzo aktywnie. Młodzi sportowcy, którzy na co dzień trenują w Zielonce, Ząbkach, Wołominie i Kobyłce, intensywnie ćwiczyli na czterech obozach sportowych. Wszystkie wyjazdy połączone z mocnymi treningami były ukierunkowane na przygotowanie odpowiedniej bazy wysiłkowej do zbliżającego się trudnego sezonu startowego, w którym najlepsi zawodnicy wezmą udział w Mistrzostwach Polski, Pucharze Europy oraz prestiżowej Gali KYOKUSHIN CUP 6.

Serwy obóz dla dzieci

Na początku lata przyszedł czas na rekreację i regenerację w wyjątkowo przyjaznych Serwach. Już nawet 5-letni młodzi wojownicy doskonalili swoje umiejętności w pięknym mazurskim klimacie korzystając z kąpieli w wysokiej klasy czystości wód, a doskonała baza sportowa dawała wiele możliwości do aktywnego wypoczynku. Obóz podsumowały rozrywki Mini Mundialu oraz kibicowanie zawodowym piłkarzom podczas decydujących meczy. Podsumowaniem była wyśmienita „Sayonara Party” oraz pamiątkowe koszulki reprezentacji Polski, które uczestnicy otrzymali ostatniego dnia obozu.

Na początku sierpnia trenerzy KSW KYOKUSHIN przygotowali mocny wyjazd w Karkonosze. Podczas wymagających wędrówek był czas na hartowanie ciała, kształtowanie charakteru i budowanie ducha walki. Rekompensatą za włożone trudy stały się niesamowite widoki, które na długo zostaną w pamięci uczestników. Ważnym elementem tego wyjazdu była integracja rodzin podczas regeneracji sił przy wieczornych ogniskach.

Ostatnie tygodnie lata przyszli mistrzowie spędzili na Letniej Szkole Karate i zgrupowaniu kadry Mazowsza w Okunince, gdzie ładowali akumulatory do zbliżającego się okresu przygotowawczego i początku nauki szkolnej. Wspaniała słoneczna pogoda jaka spotkała karateków w tych dniach doskonale sprzyjała treningom na świeżym powietrzu. Bardzo cieszy olbrzymia frekwencja podczas wakacyjnych aktywności KSW KYOKUSHIN, a początek treningów w Zielonce, Ząbkach, Wołominie i Kobyłce już 10 września. Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl

                                                                                  KSW KYOKUSHIN

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.