Awans to nasze drugie imię.

Reprezentacja Akademii Piłkarskiej GOOL rocznik 2007/8 zakończyła zmagania w V lidze okręgowej Orlików na pierwszym miejscu, które dało awans do IV ligi okręgowej.

Od samego powstania reprezentacja awansuje co sezon do wyższej klasy rozgrywkowej, co potwierdza, że selekcja w naszym klubie jest prowadzona profesjonalnie. W przedostatniej kolejce 4 czerwca rozegraliśmy spotkanie rewanżowe z Huraganem II Wołomin, pewnie wygrywając 8-3. Dziesiątego czerwca miał miejsce ostatni mecz ligowy, gdzie w roli gospodarza mierzyliśmy się z UKS Ostrówek.

W pełnym słońcu i wysokiej temperaturze rozpoczęliśmy zawody szybko zdobywając 4 bramki w 7 minut, z każdą upływającą minutą obejmowaliśmy coraz większą kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Cieszy to, że dużo bramek zdobyliśmy po składnych, zespołowych akcjach, jakie ćwiczymy na treningach. Dzisiejszym zwycięstwem potwierdziliśmy naszą przewagę nad innymi zespołami w tej lidze i w efekcie zasłużenie awansujemy na wyższy poziom rozgrywek ? powiedział Trener Reprezentacji Paweł Konieczny.

Wygrywamy 13-4 tym spotkaniu, w którym zaprezentowała się cała nasza drużyna. Chłopcy otrzymali pamiątkowe medale za wygranie ligi a rodzice szaliki klubowe od naszego sponsora. Przed nami jeszcze turniej, w którym chcemy się dobrze zaprezentować, potem odpoczynek i obóz przygotowawczy, na którym będziemy szlifować formę na nowy sezon.

Dziękuję chłopcom i rodzicom za poświęcenie i zaangażowanie. Więcej informacji oraz galerie zdjęć znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.ampgool.pl