Awans siatkarek z Trójki do III ligi

W sobotę 11 lutego w hali Gimnazjum nr 2 w Błoniu odbył się IV turniej ligowy młodziczek. Walczyły cztery zespoły: Trójka Kobyłka, OSIR Żyrardów, UKS Beta Błonie oraz UKS Pułaski Warszawa.

Dziewczęta z Kobyłki prowadzone przez trenera Mateusza Mosura bez problemów rozpoczęły turniej od wygranej z zespołem z Żyrardowa ? 2:0 (10,19). Kolejne mecze przebiegały równie łatwo. Wygrana po meczu na najwyższym poziomie z gospodyniami turnieju 2:0 (15,22) pozwoliła grać spokojnie w ostatnim meczu z drużyną z Warszawy. Do awansu potrzebny był jeszcze jeden wygrany set. Trener po zwycięstwie w pierwszej partii wymienił cały skład. Zawodniczki rezerwowe także nie zawiodły i zespół zakończył mecz wynikiem 2:0 (11,24). Takim oto sposobem siatkarki z Kobyłki nie przegrały żadnego seta i uzyskały awans do III ligi.

Skład Trójka Kobyłka: Wiktoria Strucińska (kapitan), Dagmara Dulemba (libero), Adrianna Wojewódzka, Jowita Kaczyńska, Aleksandra Nalazek, Paulina Grzywacz, Paulina Lipska, Angelika Paszkowska, Natalia Spinek (libero), Zuzanna Zaręba, Paulina Przybysz, Magdalena Okurowska, Paulina Kulma, trener: Mateusz Mosur.