Bartłomiej Cieślar – uzdolniony licealista z Ząbek

Bartłomiej Cieślar 1 - małe

W dniu 1 marca 2018 r. Bartłomiej Cieślar, laureat wielu prestiżowych Olimpiad Matematycznych i Informatycznych Gimnazjalistów, odebrał z rąk Roberta Perkowskiego, burmistrza Ząbek nagrody rzeczowe oraz list gratulacyjny za szczególne osiągnięcia.

Mieszkający w Ząbkach Bartłomiej Cieślar, jest obecnie uczniem XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Warszawie. Śmiało można powiedzieć, choć skromność Bartłomieja nie pozwala mu samemu tak o sobie myśleć, że jest jej wzorowym uczniem.

Szczególne osiągnięcia zdobył jako uczeń Gimnazjum im. Władysława IV w Warszawie, był laureatem wielu olimpiad, zdobył zaszczytny tytuł „kaon” w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2017”, uzyskał bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” oraz wiele innych nagród i wyróżnień w prestiżowych ogólnopolskich konkursach.

Osiągnięte sukcesy motywują tego wybitnie uzdolnionego mieszkańca Ząbek do dalszego rozwoju oraz pogłębiania wiedzy i doskonalenia umiejętności, a uzyskane wyróżnienia są impulsem do wytężonej pracy w dążeniu do realizacji własnych marzeń i aspiracji.

Życzymy, aby pasja Bartłomieja była dla niego nie tylko formą spełnienia ambicji, ale przede wszystkim życiową przygodą, dającą wiele zadowolenia i wyznaczającą cel.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.