Charytatywny turniej piłki nożnej

W dniach 31 listopada ? 1 grudnia odbył się II Turniej Charytatywny o Puchar Prezesa SKOK Wołomin, którego celem była pomoc na rzecz Hospicjum im. Opaczności Bożej w Wołominie.

Do rozgrywek przystąpiło około 150 zawodników z Wołomina i okolic. W hali sportowej w Zespole Szkół nr. 1 w Wołominie nie mogło zabraknąć wielu piłkarskich emocji. Po dwóch dniach nadszedł czas na wielki finał, w którym wzięły udział drużyny: Praga-An Bud, Angry Penguins oraz Malanowski i Partnerzy. Zawodnicy z Praga- An Bud okazali się lepsi wygrywając 4:1, miejsce trzecie należy do Angry Penguins, a miejsce drugie zajął zespół Malanowski i Partnerzy.

Królem strzelców został Bartek Podobas (Praga) strzelając 15 bramek. Najlepszym bramkarzem został Damian Borowski (Praga). Najlepszym zawodnikiem naszego turnieju był Adrian Dalba (An Bud).

Serdecznie podziękowania Dyrektorowi Zespołu Szkół nr 1 Panu Krzysztofowi Milczarkowi za udostępnienie hali sportowej. Podziękowania kierujemy również do Prezesa SKOK Wołomin Mariusza Gazdy za ufundowanie medali, pucharów oraz nagród rzeczowych dla uczestników turnieju.

Mamy nadzieje, że tego typu turnieje charytatywne będą odbywać się cyklicznie, niosąc pomoc innym.