18 grudnia na drodze krajowej nr 92 w Lisicach doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafiły cztery osoby. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia i jednocześnie apelują o zachowanie ostrożności na drodze.
Elektryczny mercedes wjechał do rzeki Narew – wydobyła go grupa „Warszawa 5”
18 grudnia około 14:45 do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Lisice. Na miejsce skierowano patrole Policji.
Z ustaleń wynika, że doszło do czołowego zderzenia pojazdu marki Ford Transit z Kia Sorento. Cztery osoby – pasażer suva oraz kierowca i pasażerowie forda zostali przewiezieni do szpitali. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy pojazdu marki Kia wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.
Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego i wydziału kryminalnego, którzy wykonywali czynności procesowe. Ruch na drodze krajowej nr 92 był zablokowany przez kilka godzin. Kierowcy mogli korzystać z wyznaczonych objazdów. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
Sochaczewscy policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.
st. asp. Agnieszka Dzik / Policja Mazowiecka
Więcej wiadomości z Mazowsza
Skok do wody na dawnej żwirowni zakończył się dramatem. 32-latek trafił śmigłowcem LPR do szpitala
Samochód staranował bariery przed ogrodzeniem cmentarza w Zakroczymiu
Motocyklista zderzył się z ciężarówką. Lądował śmigłowiec LPR
Jego łupem padły okulary i namioty
Szczęśliwy finał poszukiwań 15-latki. W akcji uczestniczyło blisko 150 osób
Nocna kolizja w centrum Legionowa. Trzy osoby badane przez ratowników, droga była całkowicie zablokowana
Poważne zderzenie busa z motocyklem na DK62. Młody motocyklista trafił pod opiekę ratowników
Bus wjechał do rowu – 4 osoby ranne
Miał jechać 50, pędził 128 km/h. Surowa kara dla 35-latka
Nietrzeźwy kierujący skuterem nie zatrzymał się do kontroli
22-latek jechał pod wpływem narkotyków, miał przy sobie znaczne ilości mefedronu- trafił do aresztu
Wsiadł za kierownicę, mimo, że miał zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące. Teraz straci uprawnienia na kolejne 3
Bez tablicy, bez uprawnień i z ponad 3 promilami!
Zarabiali na fikcyjnych sklepach internetowych – oszukali w ten sposób ponad 440 osób!

