Debata o bezpieczeństwie w Dąbrówce

15 marca 2019r o godz. 15:30 w Gminnym Centrum Kultury przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14a w Dąbrówce, odbędzie się kolejna już debata społeczna z mieszkańcami pn. ?Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ? możesz mieć na nie wpływ?. Komendant Komisariatu Policji w Radzyminie, Burmistrz Radzymina i Wójt Dąbrówki serdecznie zapraszają mieszkańców Radzymina i Dąbrówki do czynnego udziału w spotkaniu w nowej formule, dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Komendant Komisariatu Policji w Ząbkach nadkom. Rafał Trzaskoma, Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, Wójt Dąbrówki Radosław Korzeniewski, serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i gminy Radzymin oraz gminy Dąbrówka do udziału w debacie społecznej w ramach cyklu „Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Spotkanie odbędzie się: 15 marca 2019r o godzinie 15:30 w Gminnym Centrum Kultury i Gminnej Bibliotece Publicznej w Dąbrówce przy ul. Tadeusza Kościuszki 14a.

Tematem obu spotkań będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi.

Źródło: UG Dąbrówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.