Debata ze Zbigniewem Piotrowskim, burmistrzem Radzymina

dsc05039.JPGStowarzyszenie ?Radzymińskie Forum?, realizator akcji ?Masz głos, Masz wybór? informuje, że 4 listopada 2007 roku (niedziela) o godzinie 18.00 w hali Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu przy ul. Jana Pawła II 20 w Radzyminie odbędzie się Debata z burmistrzem Radzymina, Panem Zbigniewem Piotrowskim. Stowarzyszenie ?Radzymińskie Forum? przeprowadziło w październiku monitoring realizacji zobowiązań burmistrza oraz sporządziło raport, który zostanie zaprezentowany mieszkańcom podczas listopadowej Debaty.

Podczas otwartego spotkania z mieszkańcami, które miało miejsce 25 marca 2007r. burmistrz Radzymina Zbigniew Piotrowski przedstawił swój program na 4 lata kadencji oraz odniósł się do licznie zadawanych przez mieszkańców pytań i wniosków. Dyskusja o lokalnych problemach zakończyła się podpisaniem przez Burmistrza deklaracji, w której zobowiązał się on do przeprowadzenia 5 inwestycji (rozwiązania 5 problemów) do końca 2007 roku.

Stowarzyszenie ?Radzymińskie Forum? przeprowadziło w październiku monitoring realizacji zobowiązań burmistrza oraz sporządziło raport, który zostanie zaprezentowany mieszkańcom podczas listopadowej Debaty.

W programie Debaty:

 

  1. ?Razem bezpieczniej? ? Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań

  2. Podsumowanie monitoringu realizacji zobowiązań burmistrza na 2007rok

– dokończyć rozbudowę Strażnicy OSP – I etap

– dokończyć rozbudowę szpitala

– dokończyć remont kina „Czar”

– wybudować ulicę Słowackiego

– wykonać prace remontowe w Dworku Eleonory Czartoryskiej.